Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pobieranie danych w tle 13,6mb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pobieranie danych w tle 13,6mb

    Witam
    Od kilku dni po zalogowaniu się na gg automatycznie rozpoczyna się pobieranie danych w tle 13,6mb po pobraniu nic się nie dzieje. Przelogowanie się na inny numer powoduje ponowne pobieranie 13,6mb. Dzieje się to u każdego kto ma wersje 3.9.2.20079 oczywiście nie chcę instalować nowszych wersji z rozszerzonymi i zupełnie Wam nie potrzebnymi prawami dostępu do zasobów telefonu.
    Pozdrwiam

    #2
    W najnowszej wersji błąd poprawiony, a starych nie wspieramy.

    Komentarz


      #3
      bardzo sprytne zmuszenie do aktualizacji.... widać jak bardzo zależy wam na kontaktach,wiadomościach,informacjach osobistych,lokalizacjach użytkowników telefonów w takim razie pora na vCommunicator, który polecam wszystkim rozczarowanym podejściem GG do swoich użytkowników

      Komentarz


        #4
        Problem taki, że nie mamy tyle czasu, by poprawiać stare wersje i wolimy koncentrować się na najnowszej. To, że nie podoba ci się nowa, jest twoją kwestią indywidualną i musisz liczyć się z tym, że rozwiązaniem niektórych problemów jest jedynie zainstalowanie najnowszej wersji. Nie ma to nic związanego ze zmuszaniem do aktualizacji. Gdybyśmy chcieli zmusić was do aktualizacji, to byśmy zrobili to tak, że ze starej wersji nie mógłbyś się połączyć do GG.

        Komentarz


          #5
          pobierania aktualizacji wielkości 13,6 mb za każdym uruchomieniem aplikacji przy pakietach internetowych nawet 1gb jest niczym innym jak zmuszeniem do instalacji najnowszej wersji.... to nie jest stary błąd skoro występuje od dwóch dni Czytając komentarze do najnowszej wersji nie jestem w mniejszości której nie odpowiada wasze podejście do użytkowników

          Komentarz


            #6
            Podmieniliśmy paczki z grafikami do gier, przez co trzeba je ściągnąć od nowa. Najwyraźniej jest jakiś błąd i aplikacja nie zapisuje sobie informacji, że dana paczka została już pobrana. W najnowszej wersji paczki do gier nie są pobierane tuż po starcie GG, więc błędu tego nie ma.
            Podaj markę i model telefonu.

            Komentarz


              #7
              samsung i9300 andek 4.3 ale na innych telefonach jest to samo....

              Komentarz


                #8
                Z moich testów wynika, że za drugim razem jak już ściągnie, to nie będzie ściągać trzeci raz.

                Komentarz


                  #9
                  u mnie bez zmian czy to jest 3 zalogowanie czy 8 za każdym razem pobiera do końca i na każdym profilu to samo. Jak już w końcu nie ściąga wystarczy uruchomić aplikacje na nowo i jest to samo...
                  Ostatnio edytowany przez robsio; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    Spróbuj wyczyścić dane aplikacji. Jeśli to nie pomoże, to już jedynie pozostaje instalacja wersji 4.

                    Komentarz


                      #11
                      U mnie w każdej z wersji jak była od początku po instalacji ( czy też uaktualnieniu ) jak pobrało folder z grami, to go od razu usuwałem. Nigdy nie pobierało mi drugi raz aż do momentu aktualizacji do następnej wersji. A swoja drogą, czy to musi być pobierane z automatu ??? Nie można zrobić jak z Open FM, że próba włączenia radia wywołuje komunikat o potrzebie pobrania aplikacji - tak samo powinno być z folderem do gier. Nie każdy jest tak znudzony życiem, żeby musiał grać na GG, więc po co to ładować do pamięci urządzenia ???
                      Tak samo jeśli chodzi o awatary - też uważam to za błąd, skoro mam w ustawieniach widok listy kontaktów BEZ awatarów, to po co są one pobierane i trzymane w pamięci urządzenia ??? Jeżeli włączę pokazywanie awatarów, to wtedy niech sobie ściąga - inaczej tylko zaśmieca telefon. Telefony to nie PC i nie mają zbyt dużo miejsca, więc każdy kB jest ważny.

                      Komentarz


                        #12
                        Poprawiliśmy paczki z grami, już nie powinny się dociągać co każde uruchomienie.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X