Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciągłe ładowanie GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ciągłe ładowanie GG

    Mam problem.

    Od jakiegoś czasu nie mogę korzystać z GG.
    Po zalogowaniu aplikacja ciągle się ładuje. Przy próbie wejścia do archiwum wyświetla się komunikat: Brak połączenia.
    Nie ładuje się nawet nazwa użytkownika (wyświetla się tylko mój numer).
    Nie ładują się kontakty, nic się nie ładuje... Co mnie zdziwiło, reklamy się wyświetlają normalnie.

    Przy logowaniu na inne profile występuje ten sam problem...

    Wczoraj pojawił się komunikat z prośbą o potwierdzenie numeru telefonu. Później aplikacja działała normalnie, do czasu aż rozładowala się bateria w telefonie... teraz znów aplikacja nie działa poprawnie. Od 18 godzin aplikacja ciągle się ładuje ( przy stałym połączeniu z internetem przez Wi-Fi ze średnią prędkością 6Mb/s...

    Coś chyba jest nie tak...

    Liczę na szybką pomoc.

    #2
    Mam niestety ten sam problem od wczoraj...

    Nie pomogło nic, wyłączanie telefonu, przeinstalowanie aplikacji gg, wyłączenie i włączenie telefonu, nic... cały czas się ładuje i nie może załadować.
    Ostatnio edytowany przez piernik; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      u mnie występuje ten sam problem... tylko że na kompie idealnie gg śmiga a na tel nic.. niech ktoś się tym zainteresuje bo to od wczoraj tak jest i nic się z tym nie da zrobić.. zresztą to nie pierwszy raz już to się mi zdarza tylko wcześniej przeinstalowanie pomogło a teraz nic..

      Komentarz


        #4
        Jakie macie telefony? Czy oficjalne systemy, czy rootowane lub inne romy? Jakiej wersji GG używacie?

        Komentarz


          #5
          używam najnowszego gg i zawsze się samo aktualizuje, mam HTC Era G1 z systemem 2.2.1. Czy rotowany to nie wiem ale chyba nie

          - - - Updated - - -

          dodam że wcześniej problemów nie było tylko wczoraj coś się zepsuło jakby serwer padł...

          Komentarz


            #6
            Problem dotyczy Androidów 2.2 i starszych. Problem jest po stronie naszych serwerów i niedługo zostanie naprawiony.

            Komentarz


              #7
              u mnie gg się samo odpaliło i samo naprawiło dzięki za pomoc pewnie u was też tak jest

              Komentarz


                #8
                U mnie już działa, czyli pewnie naprawiliście albo jakieś "czary"

                Komentarz

                Pracuję...
                X