Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z wczytaniem profilu gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z wczytaniem profilu gg

    Mam zdefiniowane 2 profile. Sekwencja jest taka:
    - poprzednia sesja gg zakończona poprzez opcję Zmień profil/Wyloguj
    - włączam wifi, jest połączone
    - włączam gg, wyświetla się lista profili
    - wybieram profil. Gg nie wczytuje profilu, zamiast tego, bez żadnego błędu wraca z powrotem do listy profili. Czasem uda się załadować profil dopiero za 3-4 razem. Czasami też, po którejś z kolei próbie, gg się wyłącza bez żadnego komunikatu błędu. Po ponownym uruchomieniu, normalnie wczytuje profil który chciałem wybrać zanim gg sie wyłączyło.

    A co ciekawe, problem nie występuje gdy telefon nie ma połączenia z internetm. Wtedy zawsze wczytuje profil za pierwszym razem i wyświetla listę kontaktów, chociaż oczywiście z serwerem nie połączy.

    Zjawisko to zauważyłem na Androidzie 4.4 i 5.0. Na 5.0 działa jakoś nieco lepiej (chociaż też często się to zdarza), ale na KK praktycznie nigdy mi się nie udało załadować profilu za pierwszym razem, czasem musze wykonać nawet 10 prób pod rząd.

    Czy to jakaś zamierzona funkcjonalność (powrót do listy profili), jakaś zamierzona akcja w przypadku błędu (jakiego?)? Bo chyba nie powinno tak być.
    Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Mam podobny problem, na Alcatelu one touch idol 2s, android 4.3 również się nie łączy, wczytywanie listy kontaktów trwa w nieskończoność.. Napisałem maila do GG, ale do tej pory nie uzyskałem żadnego maila zwrotnego. Dodam, że próbowałem się połączyć przez wifi jak i dane pakietowe i zero jakichkolwiek rezultatów. Proszę o pomoc

    Komentarz


      #3
      To nie jest ten sam problem. Łączenie z serwerem to inna sprawa, chodzi o samo wybieranie profilu z listy. Nie ma nawet próby łączenia z serwerem, od razu wraca do listy wyboru profilu

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
        To nie jest ten sam problem. Łączenie z serwerem to inna sprawa, chodzi o samo wybieranie profilu z listy. Nie ma nawet próby łączenia z serwerem, od razu wraca do listy wyboru profilu
        Wiem ze to nie ten sam problem, napisałem że jest podobny. Nie chciałem zakładać nowego tematu, aby nie zaśmiecać forum.

        Komentarz

        Pracuję...
        X