Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

material design

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    lucekk, po pierwsze to nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej wypowiedzi. Po drugie: "czy tak ciężko?". Tak, jest ciężko. To jest dużo więcej pracy, niż podmienić parent style na Theme.Material i ustawić kolor statusbara.
    Skoro tak mówisz to pewnie tak jest, aplikacja nie jest mała. Aczkolwiek, dopóki będzie tam Holo, nie możemy mówić o tym że cokolwiek się zmieniło w kierunku MaterialDesign. Raczej jego imitacja poprzez zmianę kolorów w oknach.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    lucekk, po pierwsze to nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej wypowiedzi. Po drugie: "czy tak ciężko?". Tak, jest ciężko. To jest dużo więcej pracy, niż podmienić parent style na Theme.Material i ustawić kolor statusbara.

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Nie rozumiem, czy tak ciężko zmienić api na 21 i zaaplikować nowe style MaterialDesign dla każdego activity? Oraz pokolorować pasek statusu (trywialne). Czyli nowe api i nowy styl, a nie zmienianie kolorów i ciągnięcie ciągle opartego na Holo. Rozumiem aplikacja nie jest mała, ale to nie jest aż tak bardzo skomplikowane przedsięwzięcie. O ikony też już pytałem - skoro nie można wyświetlać różnokolorowych, to zaprojektujcie RÓŻNE czarno-białe.

    Tak samo i gui dla tabletów by się przydało, ale nad tym na razie nie pracujecie z tego co wywnioskowałem.
    Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Pracujemy nad Material Design. Będziemy małymi krokami zmieniać wygląd aplikacji, tak by była coraz bardziej spójna z zasadami Material Design.

    Kolorowych ikon nie można wyświetlać, gdyż Android 5 nie pozwala na to. Opcja różnych ikon dla różnych statusów powróci w formie czarnobiałej.

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    rozpoczął temat material design

    material design

    Witam, tak jak w temacie. Juz dawno wyszedł android 5.0 a w GG nie ma material design. Czy maja Państwo zamiar to zrobić ? Jak tak to kiedy można się spodziewać ? I jeszcze jedno pytanie odnośnie kolorowej ikonki w pasku powiadomień czy kiedy kolwiek wróci ta opcja ? szkoda ze zniknęła myślę ze jest to problem nowego androida a nie Państwa, ale wole spytac.
Pracuję...
X