Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg na androidzie 5.0

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Teraz to i GG siedzi w tle

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Też nie mam konta na twarzoksiążce.

    Zostaw komentarz:


  • Harmattan
    odpowiedział(a)
    Szkoda tylko, że niektórzy nie korzystają z fejsbuka i nigdy messengera nie używają. Nawet konta nie mają. A akurat dla mnie gg jest naprawdę wygodne niźli jakaś messenkupa co cały czas w tle siedzi.

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
    GG już dawno upadło, nie wiem czego wy tu oczekujecie, powinni zmienić licencję na otwartą i samemu by się działało z updejtami
    Oczywiste. Wszyscy przeszli dawno na Facebooka. Na te 30 kontaktów na liście mam jeden aktywny - to mój ojciec.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Nawet na pomoc techniczną nie odpisują....

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    GG już dawno upadło, nie wiem czego wy tu oczekujecie, powinni zmienić licencję na otwartą i samemu by się działało z updejtami

    Zostaw komentarz:


  • Harmattan
    odpowiedział(a)
    No i co cisza i kompletnie nic ? Modzi kompletnie się nie udzielają w tematach, coraz mniej się tu dzieje. Szkoda naprawdę że gg tak upada, wolałbym aby było inaczej.

    Zostaw komentarz:


  • Rafal44
    odpowiedział(a)
    Pewnie nie chcą lub nie mogą zbyt wiele mówić.

    Wyslano z galaktyki s4

    Zostaw komentarz:


  • Harmattan
    odpowiedział(a)
    I ciekawe czemu tak mało się ktoś wypowiada z tych, co są odpowiedzialni za rozwój komunikatora. Trochę szkoda. W sumie samo forum zapewne też nie ma wielu aktywnych użytkowników ale zawsze jacyś są i liczą na dalszy rozwój gg

    Zostaw komentarz:


  • Rafal44
    odpowiedział(a)
    Ciekawe czemu wzorują się akurat na hangouts.

    Wyslano z galaktyki s4

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Osobiście przypuszczam, że kiedyś szał twarzoksiążki przeminie, i znów zaczną się poszukiwania innych komunikatorów.

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Harmattan Zobacz posta
    Również nie należę do tych, co posiadają fb. Gg to dobry komunikator, szczególnie na androidzie. Na pc sporo mu brakuje to fakt, jednak przydałoby się coś dalej z nim robić pod kątem andka
    I ja również nie posiadam fb. Dlatego mam gg. Ale dla maniaków fb czyli większości gg nie jest już potrzebne.

    Zostaw komentarz:


  • Harmattan
    odpowiedział(a)
    Również nie należę do tych, co posiadają fb. Gg to dobry komunikator, szczególnie na androidzie. Na pc sporo mu brakuje to fakt, jednak przydałoby się coś dalej z nim robić pod kątem andka

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Może, ja należę do tych co nie mają twarzoksiążki.

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Nie wiem jak tam z umieralnością GG, ale akurat wszyscy moi znajomi mają GG.
    Prawdę mówiąc, większość przestawiła się dawno na facebooka. Albo na skype.

    Zresztą, co z tego że klient Androida jest dobry skoro ten na PC to chyba najgorszy komunikator jaki vw życiu widziałem? A poprzednia wersja była jeszcze gorsza co spowodowało masowy exodus użytkowników. A oni już nie wrócą bo wszystkich znajomych i tak mają na fb

    Ci którzy jeszcze używają tego protokołu na pc, ratują się przeważnie nieoficjalnymi klientami. Natomiast masowy odbiorca woli facebooka
    Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X