Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczna zmiana statusu GG przy braku aktywności na Androidzie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Automatyczna zmiana statusu GG przy braku aktywności na Androidzie.

    Witam dostrzegam błąd w GG gdy zainstaluje aplikacje GG na Androida to mój status GG sie nie zmienia w przypadku braku aktywności czy to zarówno na komputerze czy na smartfonie. Nawet wyłączenie w Androidzie działania aplikacji GG w tle nic nie pomaga tylko wylogowanie sie z aplikacji GG. Dodatkowo w aplikacji na Androidzie nie widze w ustawieniach opcji zmieniania statusu GG po określonych sekundach nieaktywności jak to jest w przypadku aplikacji GG na Windowsa. Możecie coś państwo z tym zrobić z góry dziękuje
    Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

    #2
    Ustawienie dotyczące zmiany statusu przy braku aktywności jest dostępne tylko z poziomu aplikacji GG zainstalowanej na komputerze. Niestety nie każda funkcjonalność jest dostępna z poziomu aplikacji mobilnej. Dążymy to tego aby tak było.
    Pamiętaj, że na telefonie i przez webGG swój status możesz zmienić ręcznie. W tym celu, otwórz Menu i wybierz odpowiedni status: Zaraz wraca, Pogadam, Nie przeszkadzać, Niewidoczny.
    Aby ustawić zmianę statusu gdy nie ma Cię przy komputerze, możesz to zrobić po zalogowaniu do aplikacji. Przejdź do Menu -> Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Zmień status gdy nie ma mnie przy komputerze. Możesz wybrać konkretny status, który ma zostać ustawiony gdy nie ma Cię przy komputerze. Statusy dostępne do wyboru to: Zaraz wraca, Nie przeszkadzać, Niewidoczny. Możesz również wybrać czas po którym status ma zostać ustawiony.

    Komentarz


      #3
      Najlepiej ustawić na stałe na Zaraz wracam - wg mnie to najlepszy status - z różnych powodów.

      Komentarz

      Pracuję...
      X