Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z mobilnym Gadu Gadu i propozycje do gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z mobilnym Gadu Gadu i propozycje do gg

    Hej przychodzę do was z pytaniem mam możne problem z mobilnym gg na android 11 smartphone Realme 6, do rzeczy zrobiłem aktualizacje gg i widze z belki i ekranu blokady znikł pasek statusu i ikona słoneczko o co tu chodzi można jakoś to naprawić brak mi tego najbardziej na ekranie blokady. a może dodam propozycje by na raz dało radę by było można logować się na 2 nr gg logować i była opcja powiadomień o dostępności dostępnych osób..

    #2
    Niestety nie możemy przywrócić permanentnej ikony aplikacji. Takie ikony są zarezerwowane dla aplikacji aktywnie działających w tle (odtwarzacze muzyki, GPS trackery, itp). GG nie musi działać cały czas w tle, by odbierać nowe wiadomości. Nowa wiadomość jest odbierana przez system i dopiero wtedy uruchamiane jest GG, aby wyświetlić powiadomienie.

    Komentarz


      #3
      Ja to rozumiem ale mi tego brak wygoda bo nie szukałem ikony gg w gąszczu aplikacji a rozwijałem pasek powiadomień s status i ok było dla mnie te opcje były wygodą, ale co poradzić na zmiany..

      Komentarz


        #4
        Trzeba się do tych zmian przyzwyczaić zwłaszcza gdy ikony są zarezerwowane dla aplikacji aktywnie działających w tle.

        Komentarz


          #5
          Rozumiem nie mam chyba wyjścia.

          Komentarz


            #6
            Co do powiadomień o dostępności nowych osób, to ten sam problem, co z ikoną: GG w praktyce nie chodzi cały czas w tle, by nie marnować baterii i powiadomienia o nowych osobach nie działałyby, gdy okno GG nie jest widoczne na ekranie.

            Jeśli chodzi o dwa profile zalogowane jednocześnie, to można użyć aplikacji App Cloner (https://appcloner.app/) do sklonowania GG. W ten sposób możemy być zalogowani na wiele profilów jednocześnie.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
              Jeśli chodzi o dwa profile zalogowane jednocześnie, to można użyć aplikacji App Cloner (https://appcloner.app/) do sklonowania GG. W ten sposób możemy być zalogowani na wiele profilów jednocześnie.
              O dzięki sprawdzę aplikacje
              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz

              Pracuję...
              X