Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG na Androida 2.3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG na Androida 2.3

    Cześć,

    Mam antyczną komórkę z Androidem 2.3. Nie mogę zainstalować GG ze sklepu Google Play ("Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją").

    Czy GG będzie miało pretensje, jeśli przeniosę plik .apk z innej komórki (też z Androidem 2.3, jest częściowo uszkodzona i nie będę z niej korzystał) i zainstaluję go na telefonie docelowym?

    Zamierzam używać GG do kontroli czatu na stronie internetowej.

    #2
    Android 2.3 już dawno nie jest wspierany (nawet nie mów, że masz jeszcze xperię miałem ich chyba 4 sztuki ) dlatego nie można pobrać gg z Google play, po przeniesieniu pliku apk gg powinno działać normalnie
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    Komentarz


      #3
      Nie będziemy mieli pretensji Możesz skopiować APK.

      Dodatkowo podsyłam linki do starych wersji. Nie wiem, którego dokładnie masz tego Androida, jedna z tych wersji powinna zadziałać:

      Ostatnia wersja jaką wydaliśmy dla Androidów 2.3.3 - 2.3.7:

      http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/archi...2.20218_rc.apk

      Ostatnia wersja jaką wydaliśmy dla Androidów 2.2 - 2.3.2:

      http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/archi...0.20135_rc.apk

      Komentarz


        #4
        Dziękuję, Wasky.

        playaz44: Mam jeszcze jedną Xperię z Androidem 4.0 (z lekko uszkodzonym ekranem, ale poza tym działa bez zarzutu). Chciałem zainstalować GG na telefonie Samsunga z Androidem 2.3.6.
        Ostatnio edytowany przez mat2; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Mam ten sam problem. Mam starego androida i nie mogę zainstalować gg. Próbowałam z linku który jest na forum powyżej ale mój telefon ciągle mi wywala że jest to niebezpieczny i nieautoryzowany sposób i nie mogę wcale zainstalować. Co mam zrobić ?

          Komentarz


            #6
            Cześć,
            @gazynakat: musisz włączyć w ustawieniach telefonu możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł: Ustawienia -> Aplikacje -> Nieznane źródła.
            Włączenie tej opcji umożliwi Ci instalowanie aplikacji spoza sklepu Google Play. Uważaj oczywiście, co instalujesz, bo aplikacje pobrane z różnych miejsc Internetu mogą być niebezpieczne. Najlepiej wyłącz tą opcję po instalacji GG.

            Komentarz

            Pracuję...
            X