Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem

    Witam mam taki problem a mianowicie czasami po restarcie apki rozmowy znikają, włączenie archiwum nie pomaga.
    Proszę o pomoc
    Z góry dziękuje

    #2
    Problem dotyczy konkretnych kontaktów, czy losowo?

    Komentarz


      #3
      W oknie widzisz "wcześniejsze rozmowy" ? Czy tego też nie widzisz?

      Komentarz


        #4
        Ostatnia rozmowa znika. Agat jakie okno?

        Komentarz


          #5
          Wyślij screena, bo nie jestem pewny o które miejsce aplikacji chodzi.

          Komentarz


            #6
            .
            Załączone pliki

            Komentarz


              #7
              Jak klikniesz na liście kontaktów w dany kontakt to w oknie rozmowy powinieneś zobaczyć konwersację ew. jak na screenie. U Ciebie nic nie widać?
              Załączone pliki

              Komentarz


                #8
                Podsumujmy. Problemem jest to, że czasem po restarcie apki nie widzisz listy rozmów w prawym panelu, tak? Zrób eksperyment: Wyloguj się, zaloguj ponownie i zobacz czy lista będzie pusta. Zrób taki test kilkukrotnie. Daj znać, jaki rezultat.

                Komentarz


                  #9
                  Agat ale to nie chodzi o liste kontaktow tylko o prawy panel tak jak napisal Wasky. Wasky chodzi tylko o ostatnia rozmowe a nie ze zadnych nie widze

                  Komentarz


                    #10
                    Dzieje się tak z konkretnymi numerami GG, czy nie ma to znaczenia z kim piszesz? Jak często ten błąd masz?

                    Komentarz


                      #11
                      Nie ma znaczenia z kim, bardzo czesto co pisze z kims nowym to sie tak dzieje

                      Komentarz


                        #12
                        Wyślij mi na priv swój numer GG, na którym występuje problem oraz numer GG osoby, która zniknęła z listy i godzinę, w której ten problem wystąpił. Sprawdzimy.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X