Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak GGwallet?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak GGwallet?

    Jak w temacie -- wykonałem wszystkie kroki na stronce GGwallet, ale mimo wszystko nie mogę nigdzie znaleźć GGwallet -- czy to znany problem?

    Wg. tego asystenta AI na stronce powinno być w tym menu bocznym, ale jakoś nic P;

    #2
    pierzasty, GGwallet jest dostępny w aplikacji GG (pobranej ze Sklepu Play) na urządzeniach z systemem Android.
    Aby aktywować GGwallet konieczne jest wysłanie zgłoszenia w tej sprawie na: mobilne@gadu-gadu.pl, w zgłoszeniu należy podać numer GG.

    Po otrzymaniu takiego zgłoszenia przypisujemy Twój numer GG do testów GGwalleta.
    Otrzymasz od nas informację o aktywacji w odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, wtedy też pojawi Ci się w Menu aplikacji -> GGwallet.

    Wcześniej ten proces był dostępny bezpośrednio po przystąpieniu do testów beta aplikacji.
    Obecna zmiana nastąpiła stosunkowo niedawno, dlatego AI, może nie mieć zaktualizowanych danych (co oczywiście zostanie poprawione).

    Prosimy również pamiętać, że przy rejestracji GGwalleta konieczne jest wcześniejsze zweryfikowanie swojego profilu, więcej na ten temat na stronie temu poświęconej: https://www.gg.pl/info/weryfikacja-profili-gg/

    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Ach, rozumiem. Podesłałem zgłosznie, dzięki wielkie za szybką i dobitną odpowiedź!

      Komentarz

      Pracuję...
      X