Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
    To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
      To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.
      Ale mnie nie stać na to, bym wrócił do starej wersji... Mam doładowywane po 20 zł na miesiąc, 9 zł na internet , 5 złotych na pakiet smsów a 4 złote na grę na internecie, bo zbieram. I wydaje 19 złotych i zostaje mi 1 zł... Więc jak mam oszczędzić na gg?! Niech mi ktoś powie... ;/

      Komentarz


        #18
        Hehe A to już Twój problem. Operatorskie gg pobierz, nie płacisz za transfer a za aktywację ii dorzuć 5 zł, niestety
        Adios

        Komentarz


          #19
          Załóż se nowy numer gg i będziesz miał przez tydzień za darmo a nie się tu wyżalasz ze swoich problemów finansowych.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
            Załóż se nowy numer gg i będziesz miał przez tydzień za darmo a nie się tu wyżalasz ze swoich problemów finansowych.
            Niedawno założyłem... -.-

            Komentarz


              #21
              Nie cytuj jak nawiązujesz do postu wyżej
              Adios

              Komentarz


                #22
                Ja nie mam abonamentu, na rozmowy, internet wydaję 10msc. Oferta orange free oczywiście internet za darmo po doładowaniu. Także i na gg bez problemu starczy. I jeszcze zostaje. Więc naprawdę nie rozumiem jak można płacić 20 zł i wszystko rozwalać

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
                  Ja nie mam abonamentu, na rozmowy, internet wydaję 10msc. Oferta orange free oczywiście internet za darmo po doładowaniu. Także i na gg bez problemu starczy. I jeszcze zostaje. Więc naprawdę nie rozumiem jak można płacić 20 zł i wszystko rozwalać
                  Nie jestem w Orange.

                  Komentarz


                    #24
                    To nie zmienia stanu rzeczy, informuje tylko o tym że chciałeś lepszy telefon i lipną ofertę, zamiast poczekać, odłożyć, easy - bez nerwów . Ale mniejsza o to, zapewne beta będzie w poniedziałek, twórcom w sumie też należy się wolne.

                    Komentarz


                      #25
                      @HitmanoOowski13, nie cytuj poprzedniego postu, bo to bez sensu. Jak nie chcesz wydawać kasy na GG to nic nie poradzę na to, że GG generalnie jest płatne w wersji Java. Zbieraj kasę na telefon z systemem operacyjnym to będziesz miał GG za darmo. Beta siłą rzeczy jest darmowa, bo byłoby to dziwne gdyby kazano płacić za używanie aplikacji w wersji beta. Przypomnę tylko, że betatesty są po to by wyłapać błędy, a nie po to by sobie garstka ludzi z forum mogła za darmo pokorzystać nie dając nic w zamian. Macie za free, ale GG Network oczekuje zgłaszania błędów. A obecnie okres testowy dla tej wersji się skończył, trzeba czekać na nową. Przypomnę, że jest weekend i beta nie wyjdzie

                      Temat braku bety uznaję za zakończony.

                      Edit, @UP, właśnie! weekend jest ludzie dzisiaj albo leczą kaca albo grają w grę, na bank nikt nie pracuje nad betą
                      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #26
                        z tym systemem operacyjnym to lipa,bo na symbianie te nowe gg pisane pod qt to na 10 telefonów śmiga na 3,co innego starsza wersja 2.12.6 s60v3 chodzi elegancko ,tylko te czerstwe opłaty. Nie rozumiem czemu jedne wersje za free a za inne trzeba płacić... powinniście zdjąć opłaty ze starszych symbianowych wersji.

                        Komentarz


                          #27
                          Ale to właśnie niesprawiedliwe, że nikt nie pracuje. Bo muszę się uczyć, zabrali mi komputer do naprawy a piszę z fona ... ( internet <3 ) . A chciałbym na GG popisać... Więc moglibyście trochę trochę o nas pomyśleć... -.-

                          ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

                          @MrAFK - a w poniedziałek to ja do szkoły idę... -.-

                          Komentarz


                            #28
                            No właśnie. Weekend masz wolny od szkoły a oni mają wolne od pracy (bo w sumie to ich praca ;f).

                            Co do tych opłat, to faktycznie trochę nie jest sprawiedliwe. Już bym wolał reklamę po wejściu na mobilne gg (wchodzę, pojawia się jakaś reklama i albo w nią kliknę i mi się otworzy strona czy cuś, albo kliknę żeby zamknąć reklamę i już) i z reklam byście zarabiali czy tam utrzymywali serwery. Teraz jest trochę nie tak, tym bardziej że chyba tylko na javie się płaci za tą usługę...

                            Komentarz


                              #29
                              tak wlasnie tylko na javie ;/ bardzo jest to nie sprawiedliwe.

                              Komentarz


                                #30
                                Ja tak tylko wpadłem zwrócić uwagę na tytuł wątku i na fakt, ze zrobił się gigantyczny offtop.
                                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X