Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Nowa beta dodała mi około 15 numerów osób z którymi nie pisałem od około roku i których nie mam w kontaktach...

    Zostaw komentarz:


  • meler
    odpowiedział(a)
    Niestety nowa beta ma problem na nokiach

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie, ta beta nie wygaśnie tak szybko. W pażdzierniku dopiero. Tamto wygaśnięcie to niespecjalnie. Pomyłka nasza.

    Zostaw komentarz:


  • europolitan
    odpowiedział(a)
    Miejmy tylko nadzieję, że już nie będzie zablokowana po raz kolejny wersja beta tak jak było teraz.
    Ciekawe kiedy się ona pokaże jako wersja finalna.
    Jak dla mnie to wersja 4.7.3 jest gorsza jak ta wersja beta 5.0.

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    no wyszłabeta nowa, a u mnie dalej bład połączenia ;/

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    boze, dzieci neo normalnie ^^
    Wolisz, aby beta była zrobiona jak najlepiej czy byle jak, aby Cie zadowolic ???

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Daj już spokój, co?

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Wtorek już... A bety jak nie widać tak jej nie ma...
    To może opubikujcie jeszcze raz tą samą betę ze zdejmniętym ograniczeniem jak wam się nie chce dać kolejnej z poprawionymi blędami.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    na starcie każdy ma reputację równą 10 pktów, więc żeby była ujemna, 10 razy trzeba dostać od różnych osób lub do różnych postów opcję "Nie pomógł/Nie zatwierdzam". Poza tym to luźna myśl tylko była, jak jednak nadal co niektórzy będą przeginać, to zacznę to poważnie rozważać.

    Zostaw komentarz:


  • Marcin19
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    I chyba zrobimy tak, że dostęp do działu z testami będzie wymagał posiadania dodatniego poziomu punktów reputacji.
    Świetne. Ale co z takimi jak ja. Zgłaszam błędy, siedzę cicho, nie płacze lecz jestem tu świeżakiem.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
    Czy wy naprawdę macie po 13 lat i nie potraficie zrozumieć prostej informacji? Nie ma bo dopracowują, tak trudno zrozumieć? I tak powinniście się cieszyć że jest darmowa.
    jak narazie to nie mam się z czego cieszyć bo bety nie ma.

    Zostaw komentarz:


  • europolitan
    odpowiedział(a)
    Przestańcie już toczyć wojnę o to, ze nie ma kolejnej wersji beta.
    Błąd jest tylko taki, że za szybko wygasła ta wcześąniejsza wersja aplikacji, a szkoda, bo mi bardziej ona odpowiada
    jak ostatnia wersja finalna.

    Ciekawy jestem tylko jakie są szanse, że GG znów odniesie wielki sukces i wrócą czasy świetności dla GG.

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Czy wy naprawdę macie po 13 lat i nie potraficie zrozumieć prostej informacji? Nie ma bo dopracowują, tak trudno zrozumieć? I tak powinniście się cieszyć że jest darmowa.

    Zostaw komentarz:


  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Miała być dzisiaj.

    ---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

    Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
    A ja nie toleruje nieróbstwa! I szczytu bezczelności olewając użytkowników czekających na kolejną wersję beta. Pozatym Wasky sam wyraźnie napisał że w piątek będzie beta. A tu już poniedziałek i bety nie ma.
    Ze szczytem nieróbstwa masz rację... Albo Obiecują Albo Nic Nie robią... :/ Więc niech lepiej na przyszłość dotrzymują obietnicy...

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Dobra koniec dyskusji. Bo i tak do niczego nie prowadzi.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X