Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak tekstu w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Coś musieliśmy nabroić z tą instalką. Jutro poprawimy.

    Zostaw komentarz:


  • Grzego
    odpowiedział(a)
    Nie moge tego pobrać w ogóle. Wyskakuje "operacja nie powiodła sie". Próbowałem przez opere mini i przez wbudowaną przeglądarke. Pobrałem też na komputer i przesłałem do telefonu i to samo.
    Ostatnio edytowany przez Grzego; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Asmod96
    odpowiedział(a)
    Kiedy chcę pobrać, pojawia mi się komunikat "Brak certyfikatu w pamięci telefonu lub na karcie SIM".

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zainstalujcie apkę z tego linku: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad i powiedzcie czy nadal to samo.

    Zostaw komentarz:


  • Grzego
    odpowiedział(a)
    I co teraz? Hmm..

    Zostaw komentarz:


  • Asmod96
    odpowiedział(a)
    Dokładnie to samo co u Grzega. :/ Jeszcze tylko dodam, że wejść ani ruszać się nie mogę nie tylko po przyjściu wiadomości, ale też po wysłaniu (której swoją drogą nie widzę) i wyjściu z okna rozmowy.

    Zostaw komentarz:


  • Grzego
    odpowiedział(a)
    Odinstalowałem najpierw starą wersje. Po przyjściu wiadomości nie moge sie poruszać lewo\prawo, ani wejść w rozmówce od którego otrzymałem wiadomość.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Otwórz jeszcze jedną rozmowę, coś powysyłaj. Poprzełączaj się pomiędzy rozmowami lewo/prawo. Spróbuj poprzewijać rozmowy góra dół. I daj znać czy coś pomogło. Nic nie wiemy o tym błedzie i nie potrafimy go zreprodukować. Więc chwilowo nic nie możemy zrobić.

    Czy gdy instalowałeś nową wersję to odinstalowałeś zupełnie starą? Jeśli nie to zrób to. Zupełnie odinstaluj a potem dopiero zainstaluj nową.

    Zostaw komentarz:


  • Grzego
    odpowiedział(a)
    Pobrałem i dalej tak samo. Sorry, ale nie mam czym zrobić lepszej foty. Nie mniej jednak widać, że całe okno rozmowy jest białe. Jest tylko u góry nazwa rozmówcy, przyciski: napisz, wyślij i wróć czy anuluj.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Sprawdźcie, czy działa wam beta z tego forum (5.1.1). Jeśli nie działa, to poproszę zdjęcie z widocznym błędnym oknem rozmowy. Ja u siebie nie potrafię powtórzyć błędu.

    Zostaw komentarz:


  • Asmod96
    odpowiedział(a)
    A pomijając rozmowę o markach i modelach - czy teraz zainteresowanie problemem przez support będzie większe?

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Marki, modele i wersje oprogramowania telefonu już się wyświetlają na forum. Uzupełnijcie te dane w ustawieniach profilu.

    Zostaw komentarz:


  • Grzego
    odpowiedział(a)
    Ja już pisałem. Sony ericsson c905.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Podobno...

    Zostaw komentarz:


  • Asmod96
    odpowiedział(a)
    Ja mam Nokię 2700 classic, podobno GG Team patrzy na profile, dlatego mam tam uzupełniony model telefonu.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X