Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak tekstu w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Poprawiliśmy instalkę. Był błąd. Spróbujcie teraz.

    Komentarz


      #32
      Pobrałem. Dalej to samo.

      ---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

      Sprawdziłem też na innym telefonie (nokia 7230) i też nie działa Sieć tu chyba nie ma znaczenia?

      Komentarz


        #33
        Sieć nie ma znaczenia. Będziemy szukać dalej problemu.

        Komentarz


          #34
          Prosiłbym o ściągnięcie jeszcze raz wersji z podanego linku. Co prawda tekstu nadal widać nie będzie, ale możliwe, że zacznie wam pojawiać się czasem komunikat z jakimś błędem. W takim przypadku prosiłbym o napisanie mi tutaj tego komunikatu.

          Komentarz


            #35
            Czemu przy instalacji prze JAD pisze Brak obowiązujących atrybutów? Co prawda aplikacja idzie dalej, ale na łączeniu się wyłącza. Jak coś mogę SS zrobić.
            Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

            Komentarz


              #36
              Wyskoczyło coś takiego po pewnym czasie po uruchomieniu gg: Exception:java.lang.IllegalArgumentException: Illegalmonth 12

              Komentarz


                #37
                Błąd poprawiony. Grzego, spróbuj jeszcze raz zainstalować z tego samego linku. Możliwe, ze ten błąd powodował to, że tekstów nie było widać.

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                  Błąd poprawiony. Grzego, spróbuj jeszcze raz zainstalować z tego samego linku. Możliwe, ze ten błąd powodował to, że tekstów nie było widać.
                  Pisałem wczoraj ale posta skasowało Działa wszystko. Dzięki wielkie Mam tylko pytanie, czy emotikonki takie jak np i powinny być animowane jak w wersji na pc czy nie ruchome?
                  Ostatnio edytowany przez Grzego; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #39
                    Nie, nie są animowane i nie wiem czy kiedykolwiek animowane powrócą.

                    Komentarz


                      #40
                      Ok. W takim razie wszystko gra jak narazie. Dzięki.

                      Komentarz


                        #41
                        u mnie dalej problem wystepuje ;/ nokia e75

                        Komentarz


                          #42
                          Witam,
                          czy ten problem został rozwiązany?
                          mam oficjalną wersję 5.1.2 na nokii C5-00 i objawy jak opisane w tym wątku
                          (brakujące słowa z wiadomości otrzymanych i wysyłanych, oraz archiwum).
                          proszę o pomoc.

                          Komentarz


                            #43
                            Zainstaluj wersję 5.2. Problem rozwiązany.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X