Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa GG na NOKIA 2700 classic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Możesz podać poszczególne dane w niej ?

    Zostaw komentarz:


  • Kamil5
    odpowiedział(a)
    Działa . Stworzyłem własna konfigurację.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Polecam skontaktować się z plusem gdyż zdarza się tak że raz,działa raz nie i moim zdaniem to wina plusa link do ich forum Klik

    Zostaw komentarz:


  • Kamil5
    odpowiedział(a)
    Usunąłem wszystkie konfiguracje opróz Plus i włączyłem domyślne w aplikacjach. Jednak dalej nie działa.

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Musisz ustawić domyślnie typ połączenia Internet GPRS operatora Plus. Jeśli masz jakieś zbędne profile internetowe, to sugeruję je usunąć. Podaję zbliżoną ścieżkę: Menu->ustawienia->konfiguracja. Zweryfikuj i zmień profile wskazane w domyślne ustawienia konfig. oraz preferowany punkt dostępu, następnie włącz domyślnie w aplikacjach

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Miałem a bardziej mam ten sam problem w innym telefonie ale po zmianie operatora na play błędu nie ma i działa dobrze wszystko

    Zostaw komentarz:


  • Kamil5
    rozpoczął temat Nie działa GG na NOKIA 2700 classic

    Nie działa GG na NOKIA 2700 classic

    Witam!
    Nie działa mi najnowsza wersja GG na NOKII 2700 Classic. Jak włącze GG to wyświetla się komunikat:"Błąd połączenia (java.io.IOException: Error occured whilst opening connection)". Po wciśnięciu "OK" pojawia się lista z możliwymi sposobami połączenia z kontem. We wszystkich poza "WAP Plus" pojawia się wyżej wymieniony komunikat. Po wybraniu "WAP Plus" nie pojawia się komunikat z błędem ale pasek postępu cały czas stoi na 0%. Telefon mam w Plusie, korzystam z Opery Mini. Pobrałem konfigurację telefonu, jednak to nie pomogło. Pobierałem GG wiele razy od nowa i nie działa. Pomocy!
Pracuję...
X