Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd połączenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Jaki typ połączenia internetowego masz ustawiony? Zweryfikuj ustawienia z poziomu gier i aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    uwierz mi gg 4.7 3 i to orange też a jak chciałem gg to nowe jeszcze 5.1.0 chyba był ten sam błąd i po zmianie operatora i zainstalowaniu konfiguracji zmianie z orange na play działało bardzo dobrze a na orange dupa

    Zostaw komentarz:


  • SamurajSonia
    odpowiedział(a)
    to raczej też nie to bo wersja 4.7.3 na LG działa bez problemu

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    inny telefon inna konfiguracja inne połączenie itp itd

    Zostaw komentarz:


  • SamurajSonia
    odpowiedział(a)
    To raczej nie jest problem z siecią bo taj jak wyżej pisałam w innym fonie działa bez problemu

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Miałem ten sam problem kiedyś i pojawiał się on tylko w sieci orange po zmianie karty na play wszystko działało bardzo dobrze

    Zostaw komentarz:


  • SamurajSonia
    odpowiedział(a)
    właśnie konfiguracje są jak należy i nic

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    konfiguracje internetu sprawdź

    Zostaw komentarz:


  • SamurajSonia
    rozpoczął temat Błąd połączenia

    Błąd połączenia

    już od 3 dni gdy próbuję włączyć GG pokazuje się błąd "Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (java.io.IOException) dzieje się to na telefonie LG KP500 Cookie. Próbowałam już reinstala, wyłączenia na krótko i długo, usunięcia, wyłączenia telefonu i ponownej instalacji a także zmieniania ustawień i to nic nie pomaga. Problemem z siecią to też nie jest ponieważ przełożyłam kartę do telefonu mamy (Samsung Avila GT-5320) i ta sama wersja GG działa bez problemów.
Pracuję...
X