Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja nie jest podpisana

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aplikacja nie jest podpisana

    Witam.
    Mam problem z gg. bez problemu tydzień działała mi wersja 3cośtam. niestety po tygodniu zawołało o abonament. Chciałam ściągnąć wersję 5.2.0 lub 5.3.1 niestety przez telefon pobiera mi tylko jad (z oficjalnej stronki gg) więc mi się nie instaluje (potrzebuję .jar), gdy pobieram z innych źródeł i chcę instalować z karty pamięci wyskakuje mi błąd połączenia i zamknięcie gg, albo, że "aplikacja nie jest podpisana, pobierz poprawną wersję GG"
    Ostatnio edytowany przez kinia_as; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    1. nie nazywaj tematów "problem"
    2. Tu masz sporo starszych wersji http://m.gadunews.pl/download.php?pl...old&other=list ale bezpłatne są tylko te z linii 5.xx. Plik jar wersji 5.3.1: http://mobile-resources.gadu-gadu.pl...v5.3.1/mgg.jar

    Komentarz


      #3
      pobrałam i ponownie wyskoczyło mi, że aplikacja nie jest podpisana. A sęk w tym, że płatne wersje mnie nie interesują.

      Komentarz


        #4
        stad pobierzesz gg 5.3.1 podpisana gg-na-java.m.softonic.pl/java/download

        Komentarz


          #5
          przerzuca mnie na oficjalną stronkę gg

          Komentarz


            #6
            z tel czy z kompa wpisywalas/es?

            Jak coś w google wpisz gg java softonic czy cos i wybierz 1 temat

            Komentarz


              #7
              wpisywałam w z kompa...

              Komentarz


                #8
                dziala?
                Jak nie to z tel wpisz i po klopocie

                Komentarz


                  #9
                  Nie wiem czy ten wątek jest jeszcze aktualny, ale rozwiązanie tego problemu jest proste. Wystarczy pobrać plik mgg z rozszerzeniem .jad oraz .jar w taki sposób, aby obydwa pliki znalazły się w jednym katalogu i uruchomić plik .jad - wtedy aplikacja zainstaluje się jako podpisana.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X