Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawienia skórki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Panowie, żadna ironia z niczyjej strony. TheDuliMen napisał maila, przekazał screeny, które ja - jak się okazuje - przekazałem do XueBao i teraz ktoś intensywnie główkuje jak to naprawić, tak więc jest ok

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Skąd wiesz, że to była ironia? Może na maila dostali gigabajt screenów i w tym miejscu odpowiadają?

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    XueBao, nie wiedziałem że mamy dać screeny i nie musisz używać ironii, bo to świadczy raczej o Waszym stosunku do klienta. Co tu mówić? Gdy ustawiona jest ciemna skórka, a klikniemy "Anuluj" w ustawieniach, skórka rozlatuje się. Niektóre elementy są ciemne, niektóre jasne, losowo. Np lista kontaktów może być jasna, ale belka naszego kontaktu i statusu jest ciemna. Okno rozmowy jest ciemne, ale przyciski przełączenia rozmowy i wysunięcia klawiatury do pisania są już jasne. Po prostu rozlatuje się styl i niektóre elementy są ciemne, a niektóre jasne; który element będzie ciemny a który jasny to jest losowe. Rozsypuje się styl aplikacji.

    Tak szczegółowo wystarczy? Nie mam możliwosci zrobienia screenów aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Dziękujemy za zgłoszenie i szczegółowe screeny. Zajmujemy się rozwiązaniem tego problemu.

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu. Jak dostanę dodatkowe informacje, to przekaże je wam.

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Potwierdzam problem, Nokia 500, symbian Belle 111.020.0067; GG v.4.3.0.20041

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Podaj jeszcze proszę wersję komunikatora, która jest zainstalowana na telefonie. No i jaki to model telefonu

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    odpowiedział(a)
    Wiadomość wysłana na podanego Maila

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Jeśli możesz to napisz to na gsm@gadu-gadu.pl i podeślij screenshota z telefonu, bo brzmi to dość dziwnie

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    rozpoczął temat Ustawienia skórki

    Ustawienia skórki

    Jeśli ustawimy styl ciemny i zapiszemy ustawienia jest wszystko wporządku ale gdy wejdziemy do ustawień jeszcze raz i damy anuluj nasza skórka zrobi się dwu kolorową jasno ciemną. Jasne kontakty w ciemnej skórce będą.
Pracuję...
X