Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie mogę zainstalować GG 4.0 Na nokii E52.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Qrix, korzystam z telefonu i przez managera wrzuty odpada. ;P

    A poza tym zewnętrzne linki na forum są nieprofesjonalne.

    Jak znajdę czas to wrzucę.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #17
      Jeśli chodzi o problem z instalacją, to niestety niewiele możemy z nim zrobić - z opisu wynika, ze nie udaje się zainstalowanie Qt, które w praktyce jest instalowane przez instalator Nokii (Smart Installer). Częstym powodem takiego zachowania jest za mała ilość pamięci - niestety, SI jest bardzo oszczędny w komunikatach.

      Komentarz


        #18
        E52 nie ma zbyt wiele miejsca na c:/ , fakt. 13 MB jednak powinno się znaleźć, bynajmniej mam E52 i u mnie działa. Jednak używam 500 i przy tej zostane

        szkoda trochę ze musi być qt, które powoduje problemy na s60v3... A w samym symbianie można uruchomić tryb debugowania wrzucając plik ErrRd w odpowiednie miejsce...
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #19
          Z Qt zrezygnować nie możemy, to tak, jakby w gotowym, wybudowanym domu (który w środku może wymagać jeszcze pewnych drobnych prac) nagle chcieć zmienić kompletnie kształt fundamentów i materiał, z którego są wykonane (-;

          Debugowanie przez ErrRd może nie pomóc na problemy ze smart installerem - ono pozwala wychwycić błędy typu crash, a tutaj ciężko stwierdzić, czy smart installer faktycznie się wywala, czy po prostu po cichu wychodzi, nie informując użytkownika, dlaczego.

          PS. bynajmniej != przynajmniej

          Komentarz


            #20
            Nie wiem co oznacza zapis "PS. bynajmniej != przynajmniej ", ale "przynajmniej" nie znaczy tyle, co "bynajmniej"...

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Asmod96 Zobacz posta
              Nie wiem co oznacza zapis "PS. bynajmniej != przynajmniej ", ale "przynajmniej" nie znaczy tyle, co "bynajmniej"...
              "!=" oznacza różne, dokładnie to miałem na myśli.

              Komentarz


                #22
                Może stąd komuś zadziała?
                http://forum.gg.pl/showthread.php?35...ów-instalacji!
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #23
                  Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale często jest tak, że problemy z instalacją bibliotek QT występują najczęściej jeżeli system jest złamany. Zazwyczaj pomaga wyłączenie w programie RomPatcher+ patcha InstallServer. Gorzej, jeżeli ktoś podmienił plik installserver.exe na zmodyfikowany.

                  Co do Mobilnego GG w wersji 3.0.5 i sposobów jego instalacji na telefonach z Symbianem s60v3 pisałem o tym TUTAJ
                  Zapraszam do zapoznania się z zawartymi tam informacjami.



                  Instalacja Mobilnego GG w wersji 4.1.0 na telefonach z Symbianem s60v3.

                  Instrukcję znajdziecie tutaj: www.shreqg2.eu
                  Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Poprawione odnośniki
                  www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X