Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Ale z kolei odcinają wolny rynek aplikacji, przez co często nie opłaca się ich tworzyć bo to zawsze zwłoka i robią więcej. Głupie zasady, głupi tok myślenia (przerwano wsparcie Symbiana, gdy ten zaczął działać!)...
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #92
      Opera może sobie pozwolić na co chce. Opera bez Nokii sobie poradzi, ja w Nokii zawsze wolałem Opere od przeglądarki systemowej. Mogą pogrywać jak chcą.
      Gdyby GG zaczęło być wydawane poza Sklepem Nokii, to zaraz pojawiła by się masa problemów z certyfikowaniem.
      Można ewentualnie tutaj, dla zainteresowanych, równolegle do wrzucania do QA wydawać wersje niepodpisaną.
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #93
        O tym myślę
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #94
          GG 4.2.0.19700 już do pobrania w sklepie
          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

          Komentarz


            #95
            Wiem, mam, działa super

            Poza ustawianiem awatara wszystko działa ;P
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #96
              działa wam ten widget? Bo mi Jakoś Nie pokazuje go w liście widgetow

              Komentarz


                #97
                W menu prawy klawisz - GG - zainstaluj widget GG

                ---------- Post added at 06:41 ---------- Previous post was at 06:37 ----------

                Z instalacja widgetu bywały problemy, warto odinstalować całkiem gg i zainstalować na czysto (usunąć foldery c\ata\.conf, oraz zawartość c:\data z plików tekstowych gg, jak i folder cache nas karcie pamięci. Ja miałem takie jaja, ze zainstalowałem wersje 4.2, a miałem dalej 4.1 tylko ze emoty były animowane. Nokia, cóż...
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #98
                  Próbuje instalować tą niby nową wersję ale za każdym razem instaluje się poprzednia 4.1. Z C wykasowałem ale na karcie pamięci nie widzę katalogu Cache (Nokia E52).

                  Komentarz


                    #99
                    Odinstaluj stare gg i wtedy spróbuj zainstalować nowe. Ewentualnie przed instalacją restart telefonu.
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      Już tak robiłem i nadal wersja 4.1

                      Zastanawiam się czy czasem Nokia nie usuneła tej wersji bo pierwsze próby instalacji kończyły się nie powodzeniem przy Smart Instalatorze. Może ktoś potwierdzić, czy teraz na pewno wersja 4.2 znajduje się w Ovi?
                      Ostatnio edytowany przez tifoso; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        Widać nie usunęły się wszystkie pozostałości... Gg miałeś na karcie pamięci? Jeśli tak to zainstaluj w pamięci telefonu lub analogicznie odwrotnie.
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          ja dopiero co ściągłem i jest wersja 4.1 na 5230@c6. Jaki ty masz telefon ?

                          Komentarz


                            W OVI na razie zaakceptowana została tylko wersja na S^3. Z 3rd Edition jest jakiś drobny problem, o S^1 jeszcze nie mam info.

                            Komentarz


                              No i wszystko jasne
                              Ostatnio edytowany przez tifoso; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                nadal Brak widgetu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X