Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z logowaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z logowaniem

    Właśnie miałem taką sytuację.
    Napisał do mnie kolega - pokazało się powiadomienie.
    Kliknąłem w to powiadomienie i GG normalnie się uruchomiło.
    Odpisałem do niego i " ściągnąłem " aplikację myszką w dół.
    Kolega mi odpisał - pokazało się znów powiadomienie.
    Kliknąłem w nie i tu problem - aplikacja się otworzyła, ale pokazał się komunikat o problemie z logowaniem i żeby sprawdzić połączenie z netem ( było, bo sprawdziłem w przeglądarce ). Dopiero ponowne zamknięcie aplikacji i uruchomienie jej z kafelka pozwoliło mi odczytać wiadomość.

    #2
    Ja mam problem z profilem na gg 10.2.1.11724 , ani w swój profil, ani w profil zadnej osoby którą mam na gg nie mogę wejść, podswietla mi się tylko na niebiesko profil i koniec, nie otwiera. Tak samo nie mogę dodac zadnego prezentu, jak go dostane wyswietla się maly komunikat: dostales prezent, ale już otworzyć go nie mogę Może ktoś mi podpowie co robie zle????

    Komentarz


      #3
      @michalinka53
      Proponuję zaktualizować GG do najnowszej wersji. Jak używasz starej, to się nie dziw, że coś nie działa.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Talers555 Zobacz posta
        @michalinka53
        Proponuję zaktualizować GG do najnowszej wersji. Jak używasz starej, to się nie dziw, że coś nie działa.
        A może byłbyś tak uprzejmy podpowiedzieć które gg najlepiej ściągnąć, tak żeby wszystko dzialalo? Z góry dziekuje

        Komentarz


          #5
          Nie wiem na jaki system szukasz to GG, bo piszesz w dziale poświęconym Windows 8 Modern. Jak na ten "normalny" system to pobierz GG stąd: http://www.gg.pl/info/pobierz/?start=windows

          Komentarz


            #6
            DZiekuje bardzo. Wszystko teraz śmiga. Pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              witam ponownie, mam jeszcze taki problem na laptopie. W GG nie mogę wejść w mój profil, w profil znajomych i nie mogę wejść w prezenty. Czy bylby ktoś tak dobry i mi podpowiedział co zrobić?? Z góry dziekuje

              Komentarz


                #8
                Kliknij prawym przyciskiem myszy na dany kontakt i z menu rozwijanego wybierz "Profil". Żeby wejść na swój profil to wybierasz "Profil" i potem "Mój profil". Żeby zobaczyć prezenty to musisz wejść na profil i je kliknąć, przeniesie Cię wtedy do wersji web GG i wyświetli prezenty (przynajmniej ja tak mam). To naprawdę aż takie trudne?

                Komentarz

                Pracuję...
                X