Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plan aktualizacji GG na Windows Phone

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Planujemy aktualizację wersji 2.0, ale aktualnie nie znam szczegółów dot. najbliższego wydania.
    Jeżeli chodzi o dublowanie kontaktów, zauważyłam, że u mnie dublowane są kontakty w zakładce "Ostatnie" przy nieprzeczytanej wiadomości, ale o tym już pisałam tu. Jeżeli masz jakieś inne problemy, proszę o nowy wątek.

    Zostaw komentarz:


  • Pawelco2
    odpowiedział(a)
    WP ma w Polsce ponad 16% udziału (i ma tendencję wzrostową), a wersja na ten system jest daleko w tyle za wersją na iOS, który ma tylko kilka procent. Nie rozumiem polityki tej firmy

    Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale czasami kontakty na liście są zdublowane.

    Akurat teraz co piszę tego posta wszystko w jak najlepszym porządku, jak tylko się pojawi ten błąd to mogę podrzucić screena.

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Jakieś info o nowej wersji? Obecna nadal posiada sporo błędów i nie wygląda zbyt dobrze (animacje się tną nawet na topowym sprzęcie).

    Zostaw komentarz:


  • Mokry
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

    Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
    Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

    Wiadomość około 270 znaków, nie twierdzę, że wywala aplikacje często w moim przypadku jest to średnio na 1/5 takich wiadomości, to irytuje. Aplikacja pokazuje komunikat 51901364.jpg. Jednak ten monit z błędem wyskakuje nie tylko przy pisaniu wiadomości, zdarza się nawet, gdy aplikacja jakby bez powodu wywala się z tym błędem(bez powodu czyli nie łapie muła itp. ).

    Ostatnio edytowany przez Mokry; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: 2 nie dziala mi do konca dobrze w klawiaturze :D

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

    Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
    Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

    Zostaw komentarz:


  • Mokry
    odpowiedział(a)
    Kiedy coś nowego, bo na tym co jest nie da się siedzieć, przy dłuższej wiadomości wywala błąd i tak w kółko?...

    Przydało by się, żeby przy wiadomościach push była możliwość utrzymywania przez serwer statusu np. dostępny itp z możliwością zmiany w ustawieniach tak jak to jest no w pogaduszkach, które korzystają z protokołu gg??
    Pozdrawiam cały gg Team !!

    Zostaw komentarz:


  • Gregory
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieję ,że wydadzą też aktualizację dla windows phone 7.8!!

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Jakieś wieści
    Sent from my RM-825_eu_poland_295 using Board Express

    Zostaw komentarz:


  • revanmj
    odpowiedział(a)
    Albo zapomnieli o tej wersji tak samo, jak o aplikacji dla iPada ...

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Może obcięto fundusze?

    Zostaw komentarz:


  • gsd
    odpowiedział(a)
    Nie wiem na jakiej zasadzie jest wytwarzane GG pod WP7, ale jest chyba przecież kontakt między pionem mobilnym, a wsparciem technicznym czy się myle? No chyba, że GG pod WP7 jest robione przez podwykonawców, i czekacie poprostu na zrobienie aplikacji. Czas który upłynął od ostatniej wersji wskazuje, że albo prace się ślmaczą, albo obcięto fundusze na rozwój, albo gadu jest pisane od nowa. Myśle, że realny czas napisanie aplikacji to dwa miesiące, przecież nikt nie wymyśla koła na nowo, tylko wykorzystuje już wcześniejszą wiedzę oraz kod źródłowy.

    Zostaw komentarz:


  • bugmenot123
    odpowiedział(a)
    Tak, prawda, ale wszyscy się niecierpliwimy i podobnie jak z klasycznym GG na pecety, chcemy, by cokolwiek się ruszyło. Tylko dlatego.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Obiecałam Wam, że dam znać jak będę cokolwiek wiedziała w tej sprawie

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Halo?

    Wytapane na moim Sony Xperia T

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Od ostatniej bety minęło trochę czasu. Trwają jakieś prace? Czy zaprzestano rozwoju?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X