Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca pod zablokowanym ekranem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Praca pod zablokowanym ekranem

    Proponuje zrobić w kolejnej wersji możliwość działania aplikacji pod zablokowanym ekranem. Weźmy np. Skype. Kiedy zablokuje ekran jestem ciągle dostępny, a kiedy ktoś do mnie dzwoni/pisze jest dźwięk. W GG rozłącza mnie i status zmienia na niedostępny.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    #2
    Zgłosiłam. Czy w Skajpie status nie jest podtrzymywany sztucznie przez określoną ilość czasu?

    Komentarz


      #3
      Nie sadze. Kiedy zablokuje ekran na aplikacji Skype i ktoś do mnie dzwoni/pisze to wystarczy odblokować i można odebrać połączenie. Wychodzi na to ze działa pod wygaszonym ekranem
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #4
        Kwiatku, na stronie supportu aplikacji Skype napisane jest: "Jeśli wyjdziesz z aplikacji, automatycznie zostanie ustawiony status 'niedostępny', ponieważ aplikacja nie może działać w tle.". U mnie wygląda to w taki sposób, że jak przejdę na kafelki poprzez znaczek windowsa, to nie widzę próby połączenia. Jak przejdę na kafelki i zablokuję ekran, to również nie widzę. A jak zostanę na aplikacji i zablokuję ekran, to słyszę sygnał połączenia. Nie wiem jak długo status jest podtrzymywany, nie mam niestety czasu tego sprawdzić.

        Komentarz


          #5
          Dokładnie tak jak napisałaś, w dwóch pierwszych sytuacjach połączenie nie jest podtrzymowane, po system Windows Phone na to nie pozwala, aplikacja zostaje zamrożona. Jednak zostając na aplikacji i blokując ekran skype działa w tle, windows phone na to pozwala (tak samo jak np inne aplikacje w takiej sytuacji mogą korzystać z gps, internetu np. endomondo czy sports tracker). GG nawet w tej trzeciej sytuacji nie jest połączone
          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

          Komentarz


            #6
            Mała niespodzianka właśnie udało mi się zaaplikować do GG wspomnianą funkcję!

            Od teraz GG może działać po zablokowaniu ekranu! Podobnie jak to jest w przypadku Skype.

            Zamieściłem na swojej stronie zaktualizowaną wersję MODa, jakby ktoś chciał przetestować...
            Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

            Komentarz


              #7
              Shreqg2, Tobie się udało, ale programiści odpowiedzialni za GG w Windows Phone tego nie zrobią - zwyczajnie nie przewidują takiej opcji w najbliższym czasie.

              Komentarz

              Pracuję...
              X