Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nieprawidłowy autoscroll dymków rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nieprawidłowy autoscroll dymków rozmowy

    Podczas rozmowy zdarza się, że dymki dialogu są nieprawidłowo scrollowane i zostają przycięte tzn. część dymka z wiadomością znajduje się poza widocznym obszarem. Nie udało mi się jeszcze wykonać gestu, który by umożliwił w tym przypadku doczytanie niewidocznego fragmentu wiadomości, poza przełączeniem rozmowy na inną lub wyjściem do listy rozmów.

    #2
    Potwierdzam, ten problem występuje również u mnie i znajomej.

    Komentarz


      #3
      Dymki ucinane są z prawej czy lewej strony? Nie umiem tego powtórzyć. Da ktoś radę przesłać print screen?

      Komentarz


        #4
        Ani lewa, ani prawa, tylko dymek za nisko jest umieszczony i jedna, dwie ostatnie linie wiadomości zostają przycięte.

        Komentarz


          #5
          Rozumiem. Szrekowi działo się coś podobnego i obiecał wrzucić zrzut po zaobserwowaniu problemu. Szrek, liczymy na Ciebie!

          Edit: Przekazuję mimo braku screena.

          Komentarz


            #6
            Sorry że tak późno, ale sobie zapomniałem... Jak widać na obrazku, na samym dole otrzymujemy nową wiadomość, ale mimo przesuwania palcem po ekranie, w celu jej odkrycia, nie jest to możliwe, ponieważ automatycznie ukrywa się ona z powrotem...

            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

            Komentarz


              #7
              Dalej część dymków nie jest widoczna przez to, że nie działa poprawnie scrollowanie, raz miałem błąd, że w dziwny sposób kilkukrotnie aplikacja próbowała scrollowac rozmowę w dół mimo, że rozmowa była przewinięta do ostatniej wiadomości.

              Komentarz


                #8
                v2.2
                Dymki nie są scrollowane prawidłowo, scrollowanie wygląda jakby było do górnej częsci dymka zamiast do dolnej.

                Komentarz

                Pracuję...
                X