Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja na Windows Phone 7?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Qrix
    odpowiedział(a)
    utworzone ponieważ aplikacja już została wydana, to temat zamykam i zapraszam do nowego podforum poświęconego tej wersji aplikacji

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Jest!

    Trzeba oddzielne podforum utworzyć, a co!

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Dobra wiadomość - GG jest juz w Marketplace

    Pierwsze wrażenia:
    Brakuje mi przede wszystkim ciemnej wersji aplikacji. Aplikacja posiada tylko podstawowe opcje, ale działa dobrze i wygląda fajnie i to mnie zadowala

    Zauważone błędy:
    - informacja o tym że rozmówca wprowadza tekst jest nieczytelna

    Propozycje:
    - ciemna wersja aplikacji! czarne piksele zjadają dużo mniej energii (użytkownicy innych platform również o nią walczą)

    W imieniu użytkowników Windows Phone proszę o oddzielny dział dla nas

    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Ostatnio edytowany przez Kwiatek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Dostałem info, że trzeba poszukać w poniedziałek. Proces akceptacji 3-4 dni.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    <troll>żeby nie denerwować użytkowników błędnie działającymi powiadomieniami, powiadomień nie będzie w ogóle</troll>
    Tak przy okazji to warto się pośpieszyć, przynajmniej na tyle by być szybszym od WTW, jeśli oni wejdą pierwsi do Marketplace ze swoją aplikacją to wróżę im spory wzrost, tym bardziej, że aplikacja zaoferuje zapewne więcej sieci niż GG (powinno pojawić się XMPP, a więc również słynny Facebook Chat)

    --EDIT
    nie zauważyłem Waszych postów (3 ostatnich). Jeśli wczoraj wrzucono to teraz trwa proces certyfikacji i weryfikacji. Ktoś się orientuje, czy w Marketplace'ie nadal trzeba dopłacać za publikację aplikacji w więcej niż jednym kraju?
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Nie orientuje się czy po wrzuceniu aplikacji przez developera do Marketplace jest tam proces akceptacji. Jednak wiadomo, ze w najbliższym czasie dostaniemy gg na mobilne okienka

    Sent from my Lumia 800 using Board Express

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    No to u mnie chyba jeszcze jej nie ma zależy tez co oznacza "wydana"... Czy chodzi o to ze programiści wysłali ja wczoraj do Marketpace, czy ze wczoraj została ona oficjalnie zaakceptowana przez Microsoft. bo od wysłania do akceptacji mija jeszcze około tygodnia.
    Ale pocieszające jest to ze juz COŚ wiemy

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Witam.
    Właśnie dostałem informację od tech@gadu-gadu.pl :

    Witam,
    wczoraj została wydana aplikacja na Windows Phone. Powinna już być
    dostępna w MarketPlace.

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Paulina! Ty coś wiesz... Mogłabyś powiedzieć coś konkretniejszego niż "pojawi się już niebawem", bo "niebawem" to pojęcie względne

    A swoją drogą może wiesz też jak będą wyglądały powiadomienia w tej aplikacji? Bo z tym to można się wściec jeśli chodzi o Windows Phone 7!

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    A przynajmniej wiadomo, czy jest szansa na aplikacje w tym miesiącu?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Jeszcze nie, prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości, wersja pojawi się już niebawem.

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Nadal nie możecie podać przybliżonej daty premiery aplikacji?

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Niestety cisza. Wiem, że sporo osób by chętnie przygarnęło taką aplikację. Trzeba czekać

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Może jakieś nowe wieści co do wydania aplikacji na Windows Phone 7?

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Aplikacja powstanie, już nad nią pracujemy.
    No proszę... To w sumie dobra wiadomość!
    Nie jesteśmy jednak w stanie wskazać bardziej konkretnego terminu.
    Ta wiadomość jest już trochę gorsza... Od razu przypomina mi się mozolne tworzenie aplikacji na Symbiana 9.4, które trwało miliard lat!

    Ale tak czy inaczej, trzymam kciuki za programistów i wierzę, że jakoś szybko powstanie przynajmniej wersja Beta Mobilnego GG!
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X