Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] Zmień na "niedostępny" po ... nieobecności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Android] Zmień na "niedostępny" po ... nieobecności

    Witam.

    Proponuje wprowadzić opcję "Zmień na niedostępny po ... nieobecności".
    Pewnie wielu z Was zdarza się zasnąć mając włączone GG. Prawda? Wprowadzając taką opcję można by uniknąć utraty baterii oraz transferu przez noc.

    Myślę, że proste do wprowadzenia a przyda się.

    #2
    Popieram
    przydałoby się w każdej mobilnej wersji gg. Zwłaszcza ze android to dotykowe, no to tym bardziej bateria cenna.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      To że wyłączy się samo GG nie uchroni Cię przed utratą baterii czy transferu - wifi/3g się nie wyłączy raczej.
      Generalnie fajny pomysł, ale lepiej poszukać czegoś jako zewnętrznej aplikacji, która zabija procesy i usługi po jakimś czasie. GG ma (powinno mieć) zaimplementowane potwierdzenie odbioru wiadomości, więc niczego nie stracimy.

      Komentarz


        #4
        bardziej mi chodzi o baterie, niż o transfer

        Komentarz


          #5
          Transfer jest znikomy przy gg. No właśnie - bateria. Może by napisać skrypt w rodzaju autokill? Zamiast zmiany statusu lub obok tej opcji, byłoby np wyłącz aplikacje po xxx minutach. Na symbiana takie coś istnieje bo mam taką aplikacje która zamyka się po wykonaniu zadania, na androidzie też taką miałem ale po wgraniu romu straciłem. Kwestia zwłoki czasowej.

          Jeżeli zaś chodzi o połączenie sieciowe, po wyłączeniu aplikacji na symbianie rozłącza się, a na androidzie też chyba gdy wykryje ze połączenie nieaktywne. U mnie tak jest i zdaje się bez dodatkowych aplikacji
          Ostatnio edytowany przez coopra; [ARG:4 UNDEFINED].
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X