Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciemne tło w gg na androida

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ciemne tło w gg na androida

    to białe jakoś nie pasuje przydało by się czarne tło w gg mobilnym !!!

    #2
    Nie będzie czarnego.

    EDIT:

    Dobra, mam nowe informacje: Będzie ciemna skórka. Ale trochę to potrwa, zanim wydamy wersję z ciemną skórką, gdyż po pierwsze graficy muszą przygotować ciemny wygląd, a programiści zastanowić się jak zrobić skórki, gdyż w Androidzie nie jest to takie proste.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Buu... Przecież mnóstwo apek na androida jest w czarnym kolorze - a teraz jeszcze ICS...
      Biały nie pasuje - nie na Androidzie ;/
      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

      Komentarz


        #4
        Najlepiej jakby można było wybrać kolor tła Kto co lubi i po sprawie

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
          Nie będzie czarnego.
          Proszę - napisz coś więcej na ten temat. Dlaczego nie będzie czarnej skórki?

          Jeżeli nie będzie czarnej skórki - udostępnijcie starszą wersję do pobrania.

          Komentarz


            #6
            wiecie jak ta biel daje po oczach w nocy? jakieś schematy kolorów by się przydały, choćby black or white
            czarne apki są fajne, nie lubicie Czarnych?

            Komentarz


              #7
              Wiem, że chcecie unifikacji i jednakowego GG na wszystkich platformach. Dlatego niech zostanie sobie ta domyślna biała skórka, ale dajcie chociaż w opcjach możliwość zmiany stylu na czarną. Nie mówię już, że czarny theme żre dużo mniej prądu ze smartphonea.
              gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

              Komentarz


                #8
                Powiem tak: też byłem przeciwnikiem białej skróki, ale ostatecznie przywykłem i nawet w nocy jakoś sobie daję radę. Dwóch skórek nie damy z prostego powodu: Zrobienie skórki to nie jest od tak robota, to jest dość skomplikowana sprawa. Mamy masę innych rzeczy do zrealizowania i niestety na ten moment ani inna skórka ani tryb nocny nie wchodzą w grę. Kiedyś zastanawialiśmy się nad trybem nocnym, ale z jakiś względów temat został porzucony. Za dużo pracy, a niestety za mało czasu.

                Komentarz


                  #9
                  Biała skórka to jedna z trzech przyczyn dla których jeszcze nie posiadam nowej wersji (bezsensowne "aktualizowanie" profilu i brak możliwości wklejania obrazków jak to było w poprzedniej wersji... swoją drogą moglibyście to wprowadzić...) i prawdopodobnie niezbyt szybko się na nią przesiądę jeśli tak dalej będzie to wyglądać. Za dużo pracy ze zrobieniem skórki? Przecież wystarczy tylko dodać inne tło listy kontaktów i okna rozmowy... Skoro gg ma być "ujednolicone" na wszystkich platformach to dlaczego na androidzie nie możemy dostać ciemniejszej skórki o którą tak wiele osób prosi skoro wersja na pc jako jeden z "plusów" ma podane: "wybierz jeden z motywów graficznych, dopasuj gg do swojego nastroju, a także do kolorów twojego pulpitu"? Kompletnie tego nie rozumiem i jestem pewien, że masa użytkowników byłaby o wiele bardziej zadowolona gdybyście dodali to o co proszą...

                  Komentarz


                    #10
                    argumentacją dla szarej ikonki było to że aplikacje na Androida zawsze mają takie ikony. Z tego samego powodu aplikacja wypada aby była czarna

                    Komentarz


                      #11
                      Qrix, akurat tu muszę obalić twój argument: Dokumentacja Androida mówi o szarych ikonach, ale już nie mówi o czarnych motywach. Co do skórek to w Androidzie nie takie to łatwe raczej, a przynajmniej nie w tym momencie. Będziemy oczywiście o tym myśleć jeszcze i dyskutować o jakimś night-mode.

                      Komentarz


                        #12
                        Aż musiałem się zarejestrować... zacytuję coś z marketu, proszę wybaczyć, ale to cytat, więc zachowałem oryginalną pisownie, łącznie z wulgaryzmami:

                        Tom z dnia 21 luty 2012 (HTC Desire HD)

                        Po aktualizajci jest do dupy. Brak archiwum off line wyglad na minus i plynnosc dzialania rowniez. Wracam do starej wersji



                        Marcin z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
                        GaRpH

                        po co mi kazało zmienić hasło? teraz muszę to robić na kilkunastu urządzeniach... chcę mieć z powrotem czarny interfejs bo oszczędza i oczy i baterię... aktualizacja - porażka straciłem wszystkie stare rozmowy z archiwum... i na dodatek po ręcznym zainstalowaniu starszej wersji wywala błąd...




                        R z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
                        Potwierdzam go..no

                        Nowa wersja- wymuszaja dane ! + wszystko na bialym tle bez mozliwosci zmiany



                        Arqs z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 2.3.0)
                        Nowa wersja do bani.

                        Schrzanili layout - gdzie jest ciemny? Dołożyli gry itp, pierdoły a nie potrafią zrobić ikonki informującej o statusie. Żałuję, że zaktualizowałem.




                        Paweł z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 2.3.0)
                        Wersja 2.3 Ideał!! WRÓCIŁEM i nie żałuje

                        Nowa wersja, hmm coś nowego, wygląd nawet ok, ale racja czarny dawał większe oszczędności baterii. Poza tym nowe gg nie dba o prywatność, nie możesz się ukryć przed osobami w kontaktach. Poza tym mi nie działało właściwie.... WRÓCIŁEM DO WERSJI 2.3





                        Damian z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 3.0.0)
                        co to ma być???

                        zmiana wyglądu na "stylowy" windows 95, wymuszanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych na maila i tych wszystkich danych nim się człowiek na swoje konto może w ogóle zalogować...co to ma być? śmierdzi na kilometr wyłudzaniem danych;/





                        Adriano z dnia 21 luty 2012 (LG Swift w wersji 3.0.0)
                        Nowa

                        wersja GG jest OK.. Na GT 540 o dziwo chodzi wszystko płynnie. Dużo nowych i ciekawych opcji m.in konferencja, archiwum online. Co do wyglądu - szału nie ma, rzeczywiście ciemne tło bardziej by tu pasowało i była by milsze dla oka. do pełni szczęścia wystarczą drobne ustawienia i mamy całkiem ciekawą apke. jedyna rzecz która mi się nie spodobała to aktualizacja danych w profilu oraz zmiana hasła w celu zalogowania.






                        Martin z dnia 21 luty 2012 (Motorola Milestone2 w wersji 3.0.0)
                        kiepsko... bialy motyw, spam na maila... co wersja to gorzej... wracam do 2.2 (titanium backup <3)








                        Patryk z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
                        Bez sensu

                        Wczesniejsza wersja wyglada o wiele nowoczesniej. Tutaj wszystko jest brzydsze, nawet ikonka








                        Agnieszka z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy Mini w wersji 3.0.0)
                        XD

                        Wszystko Okej fajnie i wgl ale czy da się zmienić skórke ? bo ten biały mi się nie podoba.





                        Maciek z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
                        Niepotrzebna aktualizacja...

                        Niepotrzebnie zmieniali szatę graficzną. Po co zmieniać to, co dobre?! SGS2.






                        Słokers z dnia 21 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
                        brak skinów

                        za brak 3 mogli by dac chociaż wybór czarny i biały




                        Dominik z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy Spica w wersji 3.0.0)
                        Fajne; ) tylko szkoda ze nie ma kolorowych skorek bo ten bialy daje po ...

                        Fajne; ) tylko szkoda ze nie ma kolorowych skorek bo ten bialy daje po oczach




                        SaperR z dnia 22 luty 2012 (LG Swift w wersji 3.0.0)
                        Jest OK

                        Na pewno duży krok na przód w stosunku do poprzedniej wersji. Ocena niżej za brak ciemnego motywu, który w przypadku Androida jest po prostu konieczny.



                        Saleen NS z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 3.0.0)
                        Za jasny wygląd

                        Dużo lepszy jest ciemny wygląd
                        . Nie męczy oczu wieczorami. Oby to poprawili . A co do ostatniego obrazka odpowiedź to lokomotywa xD.



                        Konrad z dnia 22 luty 2012 (SEMC Xperia Neo w wersji 3.0.0)
                        Gg

                        Aplikacja działa lepiej, płynniej i nie zawiesza się , szkoda ze wygląd bialy, większe Zużycie baterii



                        paweł z dnia 22 luty 2012 (Motorola Flipout w wersji 3.0.0)
                        straszne dziadostwo, jasny interfejs, spam, glupia rejestracja a co najgorsze co ...

                        straszne dziadostwo, jasny interfejs, spam, glupia rejestracja a co najgorsze co chwile sie wysypuje i nie zapisuje moich odpowiedzi. dno






                        Rafał z dnia 22 luty 2012 (HTC Desire HD w wersji 3.0.0)
                        Krok wstecz w mobilnej wersji GG

                        Brak ciemnego tla w aplikacji, co dla wzroku przy nocnych rozmowach dziala niekorzystnie! Konieczność podawania adresu email. W jakim celu? Jezeli ktos obawia sie utraty hasla to moglby skorzystac z takiej mozliwosci opcjonalnie. Co wiecej, koniecznosc zgody na przesylanie wiadomosci handlowych, to juz przesada. Bedziemy otrzymywac spam, dlatego nalezy wlaczyc odrzucanie wiadomosci od GG w swojej poczcie. Poza nowym wygladem aplikacja nie wprowadza wielu znacznych nowosci wrecz czesciowo utrudnia korzystani





                        Jakub z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
                        skórki

                        dla mnie mega ta aktualizacja więcej funkcji itp. wspaniałe by było jak by były skórki wtedy było by jak na komputerze ;d czekamy na nowe aktualizacje! SGS2




                        Patrycja z dnia 22 luty 2012 (HTC Wildfire w wersji 3.0.0)
                        Niezłe

                        Chociaż extra by było gdyby była możliwość wyboru skórek, bądź tła. W poprzedniej wersji była możliwość aby konkretne osoby z mojej listy nie widziały mojego opisu. Teraz tak nie ma. Owszem, świetna aktualizacja choć trochę do super brakuje. HTC WILDFIRE



                        Scorpion z dnia 22 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
                        Samsung Galaxy 3 (Android 4.0.3)

                        No i wreszcie lepiej, ale dam 5 gwiazdek gdy będą ładniejsze emotki (i więcej ich) oraz możliwość wyboru pomiędzy aktualnym wyglądem a ciemnym.






                        Paweł z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy Gio w wersji 2.3.0)
                        Wielkie Gówno

                        **** aplikacje na maxa,poprzednia wersja byla lepsza a tu mamy jasne **** tlo i ***** gry na sile nam wypchniete. Reszta pod linkiem: https://market.android.com/details?i...48044739582310


                        Świder z dnia 22 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
                        Tylko 4 dlatego że nie ma czernego tła

                        Komentarz


                          #13
                          Haha te komentarze chyba mówią wszystko. Sądziłem, że GG Team nauczył się już słuchać ludzi (całkiem udane odchudzone GG11 na desktop bez zbędnego syfu), ale widzę, że dalej wiecie lepiej Zrobienie skórki to dużo czasu? Oj chyba przesadzacie, zwłaszcza, że proszą o to nie pojedyncze osoby, tylko... niemal wszyscy userzy
                          gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

                          Komentarz


                            #14
                            Dobra, mam nowe informacje: Będzie ciemna skórka. Ale trochę to potrwa, zanim wydamy wersję z ciemną skórką, gdyż po pierwsze graficy muszą przygotować ciemny wygląd, a programiści zastanowić się jak zrobić skórki, gdyż w Androidzie nie jest to takie proste.

                            Komentarz


                              #15
                              A na iOS?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X