Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualnie nowej wersji nie będzie gdyż Ciągle naprawiany jest problem z bezpieczym połączeniem.

    Komentarz


      Jak tylko zwalczymy połączenia i wydamy aplikację na wszystkie telefony z JavaME, to będziemy pracować nad czarną skórką. Akurat w tej aplikacji jest to wbrew pozorom znacznie prostsze i nie wpływa na ograniczenia pamięciowe.

      Komentarz


        Ja jakoś nie mam z tym problemów a była mowa już o samsungu monte
        c0d3r.eu Zapraszam

        Komentarz


          Ja bym ogromnie prosił aby przy okazji wydania tej nowej wersji, poprawiono te stare kontakty których nie mamy już od dawna na liście a które są pobierane bodajże z listy ostatnich rozmów (nawet sprzed roku) i dodają się do listy kontaktów, robiąc zamęt.
          Nie jest to zapewne wielki kłopot i da się raz dwa poprawić.

          Komentarz


            Jak już jesteśmy przy czarnej skórce to moglibyście zrobić aby wyglądała ona tak jak w wersji androidowej lub na symbiana itp.?

            Komentarz


              Póki co wydamy w ogóle aplikację, potem będziemy myśleć o czarnej skórce. Przed chwilą na betę poszła wersja z poprawkami połączenia. Na Nokiach mogą być problemy, że co chwila będzie pytać o połączenie.

              Komentarz


                W najnowszej dzisiejszej wersji wyświetla się błąd na moim SE W200: "Błąd połączenia (java.io.IOExcepti on: Couldn't write to socket)". W poprzednich wersjach ten błąd pojawiał się sporadycznie, i za drugim lub max 3 podejściem (bez restartu aplikacji) gg łączyło się. Teraz niema możliwości kożystania z gg. Za to widać na pierwszy rzut oka że sprawa z certyfikatami została naprawiona, bo nie pyta się już mnie na wstępie czy kontynuować bezpieczne połączenie. Jeszcze gwoli wyjaśnienia: ten błąd połączenia pojawia się po wpisaniu numeru i hasła gg jak następuje moment logowania. Ten wcześniejszy błąd certyfikatu który został wyeliminowany opisywałem wcześniej w tym wątku.
                Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  Dzisiejsza wersja strasznie wolno działa, na zmianie statusu zawiesiła się na kilkanaście sekund, przewijanie listy kontaktów też jest wolne, aby zmienić coś w ustawieniach trzeba czekać kilkanaście/kilkadziesiąt sekund aby się załadowały. W poprzedniej becie te problemy nie występowały.

                  Komentarz


                    U mnie, mimo zezwolenia pojawia się komunikat: "Brak dostępu do internetu. Zezwól aplikacji na połączenie." Samsung Wave 533

                    Komentarz


                      U mnie na mojej noki działa wszystko płynnie. Nie mam żadnych błędów. Co wam tak ta instalka urosła o niemal połowę?
                      Jak by co to mam nokię 2710 NE.
                      Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        Potwierdzam. Aplikacja działa tak wolno, że ciężko z niej korzystać.
                        SE c702

                        Komentarz


                          Could not connected to : Minfo
                          HTTP response 0

                          Taki mam blad i dalej nic
                          Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
                          c0d3r.eu Zapraszam

                          Komentarz


                            Czemu tak sie dzieje
                            c0d3r.eu Zapraszam

                            Komentarz


                              Rzeczywiście program uruchamia się szybciej (po dzisiejszej aktualizacji) ale to dalej istnieje: "Błąd połączenia (java.io.IOExcepti on: Couldn't write to socket)"

                              Komentarz


                                Aplikacja zaczela dzialac a dlaczego nie mozna usunac wczesniejszych rozmow ktore sa z miesiaca
                                c0d3r.eu Zapraszam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X