Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
    Rzeczywiście program uruchamia się szybciej (po dzisiejszej aktualizacji) ale to dalej istnieje: "Błąd połączenia (java.io.IOExcepti on: Couldn't write to socket)"
    Upewnij się, że korzystasz z APN Internet.

    Komentarz


      A co do mojej poprzedniej wiadomosci to bedzie taka mozliwosc usuniecia tych rozmow z wczesniejszych ktore sa z ponad miesiaca i troszke to przeszkadza i dodaje te kontakty z tych rozmow
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        Brawo dla was, pierwszy raz mam tak małe zużycie Ramu. Pamięć: 892/2048 kb Po drugim uruchominiu już mam 1187/2040kb
        Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          @Bestia. czy to nie Ty jakieś 2 miesiące temu mówiłeś, że potrzebne są awatary w GG i że nie ma co się oglądać na zużycie pamięci?

          Komentarz


            Tak Wasky, mam APN Internet (mimo pewności właśnie sprawdziłem ponownie), co więcej inne aplikacje java - rozkład jazdy mpk i opera mini poprawnie korzystają z internetu. Po wyświetleniu tego błędu w gg i kliknięciu ok, pokazuje się lista punktów dostępowych i wybieram "automatycznie". Wcześniej jak już wspomniałem taki błąd występował sporadycznie, a nawet jeśli, to jak to "automatycznie" wybrałem, maksymalnie za 2-3 razem zaskakiwało. Teraz nie da się z tym nic zrobić.

            Komentarz


              Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
              @Bestia. czy to nie Ty jakieś 2 miesiące temu mówiłeś, że potrzebne są awatary w GG i że nie ma co się oglądać na zużycie pamięci?
              ale u mnie zostaje ten 1mb pamięci do zagospodarowania więc avatary mogą być

              Komentarz


                no to rozumiem, że rezygnujesz z roszczeń dotyczących tego, że aplikacja jest powolna i zasobożerna

                Komentarz


                  Tak, rezygnuję. A nie można zrobić tak że się avatary będą opcjonalne? Kto będzie chciał to je zaznaczy w ustawieniach i będą się wyświetlać a kto nie chce to nie. Mi wystarcza aby był wskaźnik pisania, inicjowanie konferencji z poziomu aplikacji, ciemna skórka, animowane emoty i te avatary opcjonalnie.
                  Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    Chciałem napisać sprostowanie, aplikacja cały czas oscyluje w granicach 900/2048kb. Lecz zarywa połączenie po podajże 15% załadowania aplikacji i nawiązuje je ponownie po wczytywaniu kontaktów.
                    Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Zgłaszam problem: GG v5.0.0.19801 (27.06.2012) komunikat: java.lang.NullPointer Exception potem biały ekran Model telefonu: Nokia 6500s Operator: Play ... A tak z ciekawosci najnowsza wersja GG v5.0.0.19801 zajmuje mi na telefonie 1.2mb, co zostało do niej dodane? awatary?

                      Komentarz


                        Mam wrażenie że ta poprawiona wersja (szybkość działania), nadal jest wolniejsza a nieżeli poprzednie wersję . Dość często potrafi się zamulić na jakieś 0,5 sekundy co w poprzednich wersjach raczej się nie zdarzało.

                        Do tego te powracające kontakty. Udało mi się je usunąć i jest fajnie lecz dwóch numerów nie dało się usunąć w żaden sposób. Brak opcji Usuń. Przy innych numerach taka opcja istnieje. Nie są to boty a jakieś normalne nieznajome numery. Po dodaniu ich do listy, opcja Usuń także się nie ukazała.
                        Ostatnio edytowany przez Marcin19; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          Co do szybkości działania aplikacji - na pewno jeszcze będziemy nad tym pracować. Jeśli chodzi o brak możliwości usunięcia kontaktów, to mógłbyś nam jeszcze raz opisać sprawę na adres mobilne@gadu-gadu.pl wraz z podaniem Twojego numeru GG i tych pozostałych numerów. Sprawdź jeszcze proszę czy uda Ci się je usunąć z beta.gg.pl i czy wrócą z powrotem na listę po uruchomieniu aplikacji mobilnej.

                          Komentarz


                            POPRAWCIE GG v5.0.0.19801, bo nie chodzi !!!




                            Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                            Tak, rezygnuję. A nie można zrobić tak że się avatary będą opcjonalne? Kto będzie chciał to je zaznaczy w ustawieniach i będą się wyświetlać a kto nie chce to nie. Mi wystarcza aby był wskaźnik pisania, inicjowanie konferencji z poziomu aplikacji, ciemna skórka, animowane emoty i te avatary opcjonalnie.
                            Masz jave?

                            Komentarz


                              Tak, mam javę

                              Komentarz


                                U mnie w wersji GG v5.0.0.19801 wyświetla komunikat java.io.ioexception:write failed, i dopiero po którejśtam z kolei próbie połączyło mnie z serwerem. W poprzednich wersjach tego nie było. Telefon Nokia 5130. Oprócz tego kiedy chcę przejrzeć archiwum, to czasami wyłącza mi się gg.
                                Ostatnio edytowany przez cinek40; [ARG:4 UNDEFINED].

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X