Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak mozliwości uzywania komunikatora w przeglądarce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak mozliwości uzywania komunikatora w przeglądarce

    Witam ,

    może niektórym moje pytanie wyda sie dziwnym ale ..
    zawsze korzystałam z gg na przeglądrce internetowej logując sie na stronie www.gg.pl , tak tez zrobiłam po moim powrocie z urlopu i jakaż spotkała mnie niespodzianka .. zmieniono szatę graficzną strony
    Logowanie na stronie odbywa sie wg wszystkich wskazówek i jest ok ale potem strona się nie ładuje i mam nieaktywne wszystkie odnośniki pt rozmowy ostatnie dysk..itp
    nie działa mi też suwaczek jaki widnieje przy logo GG i słoneczku

    nie mialam problemów z uzytkowaniem gg w poprzedniej wersji , proszę o pomoc

    #2
    Jakiej przeglądarki używasz? Nie wyłączałaś obsługi Javascript? Możliwe też, że wyczyszczenie ciasteczek i cache dla strony (cache - Ctrl+F5) może rozwiązać Twój problem.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      Podaj nazwę i wersję przeglądarki jakiej używasz.
      Myślę, że powodem jest blokowanie flasha lub jego brak. Flasha możesz pobrać stąd. Co do blokowania - może masz zainstalowany jakiś dodatek do blokowania reklam, który jest nadgorliwy i blokuje również istotne elementy.

      Komentarz


        #4
        uzywam Explorera , cache dla strony nic nie dał
        jak mam te ciasteczka wyczyścić ?

        Komentarz


          #5
          http://support.microsoft.com/kb/278835/pl
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X