Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego nie działa dźwięk?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dlaczego nie działa dźwięk?

    Może ktoś mi pomoże - pisałam do pomocy GG ale nie pomogło. Zainstalowałam najnowszą wersję GG - i od tego czasu nie działa dźwęk podczas rozmowy - osoba, z którą rozmawiam - słyszy mnie doskonale, z innymi osobami z GG rozmawia normalnie, a ja nie słyszę kompletnie nic z tego, co do mnie mówi, zero. Test, który przeprowadziłam idąc za radą pomocy GG - wykazał, że mój mikrofon i głośniki działają normalnie - mogłam odsłuchac tego, co nagrałam w teście - więc niby wszystko jest ok - tylko rozmawiać mogę za pomocą telefonu... :/ a nie GG. Dodam, że przez Skype mogę rozmawiac normalnie Może ktoś posunie jakieś rozwiązanie? Mam Win7, najnowszą wersję GG i kompa Compaq Presario CQ

    #2
    Zaktualizuj komunikator i zweryfikuj działanie połączeń głosowych. Jeśli problem będzie się powtarzał, to sprawdź połączenie również z innym użytkownikiem/znajomym.

    Komentarz


      #3
      Nie masz czasem wyciszonych dźwięków z GG w systemie? Ja tak sobie kiedyś zrobiłem...
      strony internetowe Gniezno

      Komentarz


        #4
        Mnie dźwięk działa bez żadnych problemów i z tego powodu naprawdę jestem bardzo zadowolonym człowiekiem.Taki już jestem.
        https://odpustowe.pl/

        Komentarz

        Pracuję...
        X