Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kotanty, synchronizacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kotanty, synchronizacja

    Witam,

    Dlaczego GG jest tak zbugowane? Po prostu w głowie mi sie to nie miesci. Nie dość żę zmieniacie coś ( usuniecie statusu niedostepny ) co nie spodobało sie bardzo duzej ilosci osób z tego co widze.
    To jeszcze wrzucacie kontakty z tel do listy kontaktów? Na co to komu? Nie zmusicie nikogo do korzystania z gg, obecnie fb messenger rządzi a gg powoli umiera.
    Na stronie można sobie zmieniać grupy, wyświetlanie kontaktów itp a po chwili znowu to samo. Kontakty z listy da sie usunać owszem, ALE kasują sie od razu z tel...Google potem to synchronizuje i co? I nie mamy połowy kontaktow. Kiedy to sie zmieni? Kiedy zostanie coś naprawione? Chciałbym widzieć tylko osoby z GG które sam dodałem.

    Żenada.

    #2
    Kontakty zapisane w telefonie synchronizowane są po wyrażeniu zgody przez użytkownika tylko w jedną stronę tzn. pojawiają się na liście w aplikacji GG. Usunięcie kontaktu z listy kontaktów GG nie ma wpływu na to, czy kontakt jest zapisany w telefonie. Ponadto w ustawieniach aplikacji można odznaczyć opcję "Pokazuj synchronizowane kontakty". Skutkuje to ukryciem kontaktów telefonicznych, które zostały dodane podczas synchronizacji z listą kontaktów zapisaną w telefonie.

    Komentarz


      #3
      Gdyby to działało to bym nie pisał takich rzeczy. I owszem kasują sie kontakty, wystarczy poczytać komentarze w play store lub innych stronach. Swoją drogą juz zgłosiłem to do pomocy technicznej i potwierdzili ze problem występuje

      Komentarz


        #4
        Zgłaszany przez Pana problem został zweryfikowany - nie udało się powtórzyć błędu. Pana zgłoszenie jest jedynym w tym temacie. Do jakiej pomocy technicznej zgłaszał Pan występowanie problemu?

        Komentarz


          #5
          Za dużo wpisów to w tym wątku nie ma.Moim zdaniem tych wpisów powinno być o wiele więcej.Takie jest moje zdanie.
          https://odpustowe.pl/

          Komentarz


            #6


            Ehh, nie ma na forum opcji zamknięcia wszystkich tematów starszych niż 2018/2019?
            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

            Komentarz

            Pracuję...
            X