Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak pomocy od supportu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak pomocy od supportu.

    Witam, napisałem już milion razy do supportu o przypomnienie e-mailu. Brak odpowiedzi od nich. A bardzo potrzebuję, iż zapomniałem hasła a na tym koncie GG miałem ważne kontakty znajomych jak i zleceniodawców.

    #2
    Jeśli zapomniałeś hasła oraz emaila pod który było podpięte konto, to numer właściwie jest już stracony. Support najprawdopodobniej nie odpisze, bo niby skąd mają mieć pewność że rzeczywiście pisze do nich właściciel numeru? Nie dostaniesz tej informacji choćbyś zasypywał ich wiadomościami do usranej śmierci. I nie ma t nic do rzeczy, że miałeś na koncie "ważne kontakty znajomych jak i zleceniodawców". Po prostu konto przepadło, i tyle.

    Możesz ewentualnie spróbować jakiegoś programu odzyskującego dane z profilu GG zapisanego na komputerze. Ale tu też raczej nie wróżę szczęścia.

    Komentarz


      #3
      Support nie odpisze na żadne wiadomości do końca przyszłego roku ponieważ firma GG Network jest w sprzedaży

      Komentarz


        #4
        Do końca przyszłego roku, a nie przypadkiem do końca tego roku? Sporo by czekać cały rok na odpowiedź.

        Komentarz


          #5
          czekam na odpowiedź od 25 listopada, ponowiłem prośbę 04 stycznia,

          mail wysłałem zgodnie z instrukcją http://forum.gg.pl/showthread.php?48...G-lub-kontakty

          przypominanie hasła nie wchodzi w grę, konto zarejestrowane lata temu na pocztę g.pl, której nie używam i nie mam do niej dostępu (skasowane wszystkie maile po zmienie poczty g.pl)

          Komentarz


            #6
            No dokładnie, chyba chodziło o koniec tego roku.
            visit

            Komentarz


              #7
              A czy było jakieś wyjaśnienie takiego zignorowania od tech.supportu?

              Komentarz


                #8
                Ja zawsze dostaje tyle odpowiedzi ile potrzebuje.Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo normalna sprawa.Taki jestem.
                https://odpustowe.pl/

                Komentarz

                Pracuję...
                X