Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Web GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Web GG

    Chciałbym wdrożyć na moje strony czas GG. Ale napotkałem kilka problemów:
    1.Okno czatu nie jest na stronie na której jest button GG tylko otwiera się w nowym oknie i na dodatek nie renderuje się poprawieni i to tyczy się
    aplikacji web gg na telefonie. To się dzieje dlatego ze przy próbie pisania wiadomości okno text boja się powiększa i znika przycisk wyślij.
    2. Klient który chciałby prowadzić rozmowę w przeglądarce internetowej na telefonie zmuszony jest szukania przycisku "wyślij" musi przewijać okno bo nie mieści się na stronie.
    3. Przy wysłaniu pierwszej wiadomości z web GG w przeglądarce to dostaje komunikat "ponowienie próby połączenia"

    Proszę poprawcie to bo to bardzo istotna rzecz aby używać GG jako live chat na stronie WWW przede wszystkim na telefonie.

    Gratuluje powrotu.
    Ostatnio edytowany przez dred; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    dred

    Tak, okno czatu otwiera się na nowej stronie, sam problem z renderowaniem i komunikatem "ponowienie próby połączenia" pojawiać się może
    głównie na telefonach z systemem iOS.

    Mamy w planach przebudowę darmowego narzędzia jakim jest Czat na stronę WWW, co z pewnością poprawi jakość korzystania z tego narzędzia.

    Przepraszamy za utrudnienia.



    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
      dred

      Tak, okno czatu otwiera się na nowej stronie, sam problem z renderowaniem i komunikatem "ponowienie próby połączenia" pojawiać się może
      głównie na telefonach z systemem iOS.

      Mamy w planach przebudowę darmowego narzędzia jakim jest Czat na stronę WWW, co z pewnością poprawi jakość korzystania z tego narzędzia.

      Przepraszamy za utrudnienia.


      Dla mnie czat może być płatny aby tylko działał poprawnie. Czekamy na aktualizacji.
      P.S Dodam ze testujemy okno czatu na iOS.

      Komentarz

      Pracuję...
      X