Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój Schowek – nowa przydatna funkcjonalność w GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mój Schowek – nowa przydatna funkcjonalność w GG

    Informacja dla tych, co jeszcze nie zdążyli zauważyć, że od 30 sierpnia, na liście kontaktów, pojawił się Mój schowek.
    Mój schowek,
    to miejscedo którego możemy wklejać/zapisywać różnego rodzaju linki, zdjęcia, pliki, notatki.

    Mój schowek jest dostępny pod numerkiem 8015.
    Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie masz go na swojej liście kontaktów albo przypadkowo go usunąłeś
    to zapraszamy do dodania go na swoją listę kontaktów.

    Pamiętaj, że możesz go nazwać tak jak chcesz! W dowolnym momencie możesz zmienić jego nazwę na taką, która będzie odpowiadała tylko Tobie.

    To co obecnie gromadziłeś na kartkach, a może nawet w różnych miejscach, które nie były do tego dedykowane,
    możesz teraz trzymać w jednym miejscu. To takie proste!
    Informacje zapisane w Schowku, podobnie jak rozmowy, synchronizują się między wszystkimi urządzeniami na których masz zainstalowaną aplikację GG.
    Możesz je odczytać logując się do swojego konta GG w aplikacji na telefonie czy też bezpośrednio przez stronę gg.pl.
    Masz do nich dostęp na każdym urządzeniu na którym masz zainstalowaną aplikację GG.

    Gdy już zapełnisz swój Schowek wieloma informacjami, będziesz mógł łatwo wyszukać dany temat
    dzięki opcji wyszukiwania w Archiwum GG lub w dowolnej chwili będziesz mógł dane ze schowka usunąć.

    Jedno o czym warto pamiętać, to okres przechowywania plików w Twoim Schowku, który wynosi 90 dni dla kont Standard i 24 miesiące dla kont GG Premium.
    Jeżeli nie masz jeszcze GG Premium to zachęcamy do zakupu.
    Jeżeli jesteś niezdecydowany co do zakupu GG Premium, to pamiętaj aby pliki, które chcesz zachować na dłużej
    zapisać na swoim urządzeniu.


    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X