Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozmowy audio/wideo (wersja przeglądarkowa)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rozmowy audio/wideo (wersja przeglądarkowa)

    Miło nam poinformować, że rozmowy audio/wideo (z opcją udostępniania ekranu) są już dostępne dla wszystkich Użytkowników GG korzystających z wersji webowej przez stronę gg.pl.
    Jak korzystać z rozmów?
    To bardzo proste wystarczy zalogować się na swoje konto GG na komputerze przez stronę gg.pl. -> wybrać Użytkownika z listy kontaktów, z którym chcielibyśmy porozmawiać (warunek on też musi korzystać z webGG)-> otworzyć okno rozmowy z danym kontaktem i wybrać ikonkę kamery lub słuchawki.
    Obecnie rozmowy mogą odbywać się pomiędzy dwoma Użytkownikami ale już niebawem nastąpi wdrożenie rozmów grupowych.
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Witam a kiedy opcja będzie dostępna dla użytkowników GG mających GG w telefonie ?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta
      Witam a kiedy opcja będzie dostępna dla użytkowników GG mających GG w telefonie ?
      Pracujemy nad tym mamy nadzieję, że już niebawem.

      Komentarz


        #4
        Super Na pewno przetestuję jak wrócę do domu. Dam znać jeżeli znajdą się jakieś błędy.

        Komentarz


          #5
          Ciekawe Ciekawe

          Komentarz


            #6
            Kiedy będzie możliwość Rozmowy audio/wideo na komputerze zainstalowany GG ?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez grzegorz24music Zobacz posta
              Kiedy będzie możliwość Rozmowy audio/wideo na komputerze zainstalowany GG ?
              Pracujemy nad tym, na tę chwilę zapraszamy do rozmów na stronie gg.pl

              Komentarz


                #8
                Super fukcja 😁
                Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz

                Pracuję...
                X