Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z połączeniem głosowym

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Problem z połączeniem głosowym

Temat dotyczy rozmowy głosowej. Jestem inwalidą z wadą ruchową, więc nie korzystam z telefonu, ale od wieczora z dnia 21.12.2021 rozmowy audio nie działają kiedy dzwonie z komputera na telefon. Używam Edge, a moi rozmówcy Google na telefonie Androida. Sprawa wygląda tak, że dzień który podałem urwało połączenie z Chrome i od tamtej pory nie mogę dzwonić do osób, które używają Google Chrome na Android, mimo że wcześniej te same osoby z tym samym urządzeniem mogły ze mną rozmawiać na audio.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną. Dopytamy o więcej szczegółów i postaramy się pomóc.

Komentarz

odpisalem...

Komentarz

Podpinam się. Praktycznie taki sam problem. Muszę przez chrome, nie działa mi dzwonienie przez Edge/Operę. Proszę o pomoc
        najlepszy radar lotów
        Ostatnio edytowany przez Dionizos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie przeglądarki Opera

Komentarz

Wysłaliśmy wiadomość prywatną.

Komentarz

Wczoraj miałem dziwną sytuację. Nie mogłem się połączyć z osobą, która używała Chrome na komputerze i musiała użyć Edge tego samego co ja. Więc chyba problem narasta.
            Załączone pliki
            Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
              Wczoraj miałem dziwną sytuację. Nie mogłem się połączyć z osobą, która używała Chrome na komputerze i musiała użyć Edge tego samego co ja. Więc chyba problem narasta.
              Niestety połączenia audio/wideo mogą czasem być niestabilne. Jesteśmy w trackie wdrażania nowych rozwiązań na telefonach z Androidem. Będzie monitorować również problemy jakie pojawiają się przy rozmowach na webGG.

Komentarz

spoko... pozostaje cekac...

Komentarz

Pracuję...
                X