Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z połączeniem głosowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z połączeniem głosowym

    Temat dotyczy rozmowy głosowej. Jestem inwalidą z wadą ruchową, więc nie korzystam z telefonu, ale od wieczora z dnia 21.12.2021 rozmowy audio nie działają kiedy dzwonie z komputera na telefon. Używam Edge, a moi rozmówcy Google na telefonie Androida. Sprawa wygląda tak, że dzień który podałem urwało połączenie z Chrome i od tamtej pory nie mogę dzwonić do osób, które używają Google Chrome na Android, mimo że wcześniej te same osoby z tym samym urządzeniem mogły ze mną rozmawiać na audio.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną. Dopytamy o więcej szczegółów i postaramy się pomóc.

    Komentarz


      #3
      odpisalem...
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Podpinam się. Praktycznie taki sam problem. Muszę przez chrome, nie działa mi dzwonienie przez Edge/Operę. Proszę o pomoc
        najlepszy radar lotów
        Ostatnio edytowany przez Dionizos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie przeglądarki Opera

        Komentarz


          #5
          Wysłaliśmy wiadomość prywatną.

          Komentarz


            #6
            Wczoraj miałem dziwną sytuację. Nie mogłem się połączyć z osobą, która używała Chrome na komputerze i musiała użyć Edge tego samego co ja. Więc chyba problem narasta.
            Załączone pliki
            Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 73977622

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
              Wczoraj miałem dziwną sytuację. Nie mogłem się połączyć z osobą, która używała Chrome na komputerze i musiała użyć Edge tego samego co ja. Więc chyba problem narasta.
              Niestety połączenia audio/wideo mogą czasem być niestabilne. Jesteśmy w trackie wdrażania nowych rozwiązań na telefonach z Androidem. Będzie monitorować również problemy jakie pojawiają się przy rozmowach na webGG.

              Komentarz


                #8
                spoko... pozostaje cekac...
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz


                  #9
                  u mnie od grudnia nie ma mozliwości połączenia video, oba konta są na przeglądarce, pojawia się osoba dzwoniąca w małym okienku ale nie widać osoby po drugiej stronie. Nie jest to wina ustawień przeglądarki ponieważ na jednym i drugim urządzeniu google.meet nie ma problemów z rozmowami. Przeglądarka to chrome albo edge i taki sam problem, czarny ekran po drugiej stronie

                  Komentarz


                    #10
                    Dziękujemy za zgłoszenie, będziemy to monitorować. Sugerujemy na ten moment użycie dwóch tych samych przeglądarek i zweryfikowanie czy problem nadal się pojawia. Tak jak wskazaliśmy wcześniej niestety połączenia audio/wideo mogą czasem być niestabilne.

                    Komentarz


                      #11
                      newem cy warto pisac ale moze lepej informowac... problem edge-edge
                      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                      mam numer GG 73977622

                      Komentarz


                        #12
                        problem nadal występuje chrome-chrome, oba urządzenia mają zezwolenie na dostęp do kamery, po włączeniu kamery ekran robi się bardziej czarny niż gdy kamera jest wyłączona więc jakieś połączenie jest tylko nie jest przekazywany obraz. Na Teams, meet, skype i FB problem z obrazem nie wystepuje

                        Komentarz


                          #13
                          w innyh mejscah na forum jest mowa ze nedlugo pojawi se nowa aplikacja na telefon z mozliwosco rozmowy pzez kamerke... moje pytane jest take cy to oznaca ze jesli zadzwone z pzeglodarki na komputeze to osoba bedze mogla odebrac uzywajoc aplikacji na telefone?
                          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                          mam numer GG 73977622

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                            [...] cy to oznaca ze jesli zadzwone z pzeglodarki na komputeze to osoba bedze mogla odebrac uzywajoc aplikacji na telefone?
                            Wersja rozmów audio/wideo na Androida nie będzie kompatybilna z wersją przeglądarkową. Wersja na Androida jest tworzona w zupełnie innej technologii.
                            Niestety wersja na webGG nie jest stabilna a jak już większość z Was wie każda wersja aplikacj [czy to webGG czy ta na Androida] to są zupełnie inne języki programowania.

                            To nie jest tak, że klikamy tutaj i zmienia się wszędzie. Każda wersja aplikacji wymaga osobnego podejścia do tematu. Godzin pracy i testów.

                            Prace nad stabilną wersją rozmów audio/wideo na Androida pomału dobiegają końca.
                            Chcielibyśmy aby kolejnym krokiem było naprawienie tego co nie działa w wersji przeglądarkowej rozmów audio/wideo.
                            Jak to będzie dokładnie wyglądało? Niestety nie jestem w stanie w tym momencie odpowiedzieć na to pytanie.


                            Komentarz


                              #15
                              spokojne... ja jestem z tyh wyrozumalyh wec ne bede se zahowywal tak jak nektuzy tutaj i ne bede agresywny... ale pytam bo mam wade ruhu i ne moge obslugiwac telefonu tak jak wekzosc... wec dla mne to bardzo zla wadomosc na ten moment... to zeby zadzwonic z komputera na aplikacje z telefonu tzeba bedze napisac gg w nowe tehnologe a do tego casu osoba bedze musala uzywac pzeglodarki na telefone zeby odebrac kamerke?
                              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                              mam numer GG 73977622

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X