Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowane konto

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zablokowane konto

    Witam mógłbym wiedzieć z jakich powodów moje konto nr gg : 69652239 zostało zablokowane? Kiedyś miałem jakieś nie swoje konta by porobic beke . Ale od jakeigos czasu mam swoje prawdziwe ze ,,swoim'' zdjeciem i pisze z dziewczynami mniej wiecej mojego wieku tylko 15-18 lat ( ja mam 18 ) i nic zlego nie robie nie prosze o zadne zdjecia dwuznaczne ani sam nie wysylam a tylko miło piszę lub poznaje sie z osobami z ktorymi potem gadam i w ogole

    #2
    W sprawie szczegółów prosimy o kontakt wysyłając zgłoszenie z adresu email powiązanego z kontem GG na bok@gg.pl. W treści prosimy pamiętać o podaniu numeru GG.

    Komentarz


      #3
      GG blokuje wszystkich ale nie tych co potrzeba, ciągle wyskakują fejk laski ze sprzedażą zdjęć i nic z tym nie robicie. Najlepiej to odpuścić sobie juz gg
      A i jeszcze dodam, wystarczy że będziesz pisał z takim fejkiem, troche mu pociśniesz za złodziejstwo, on automatycznie zgłasza Cie z 5 kont czy ile ma i juz po koncie
      Ostatnio edytowany przez rradek21; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Radek staramy się aby fejkowych kont na GG nie było. Cały czas działamy w tym temacie. Jeżeli natrafiłeś na takie konto GG to prosimy o zgłaszanie tego na nasz numer GG 250.

        Komentarz


          #5
          I przez was i wasze nędzne działania blokujecie normalnych ludzi!!!!!!!!!!!!!!! Za każdym razem co próbuje założyć nowe konto to od razu jest blokowane, ani jednego nie moge załozyc bo od razu jest blokowane. Tak to jest pisanie z fejkami i im ciśnięcie co normalny człowiek potem dostaje bany na ip czy co tam macie. Nie dziwie że że upadacie i sami złodzieje tu są i pedofile hahahahaha. Powodzenia róbcie tak dalej.
          Wylęgarnia złodzieji oszustów i pedofili, tacy to sobie świetnie tu żyją Blokujcie dalej
          Ostatnio edytowany przez rradek21; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: pajace z gg

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
            Za każdym razem co próbuje założyć nowe konto to od razu jest blokowane, ani jednego nie moge załozyc bo od razu jest blokowane.
            Jeżeli Twoje konto zostało zablokowane to prosimy o kontakt w tej sprawie na bok@gg.pl z maila powiązanego z kontem GG.
            Na forum nie udzielamy informacji dotyczących danego Użytkownika.

            Komentarz

            Pracuję...
            X