Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowany dostęp do usługi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zablokowany dostęp do usługi

    Dzień dobry, mam problem z zablokowanym dostępem do usługi. Założyłam konto i za nic dostałam bana, nawet nie zdążyłam nic napisać. Dlaczego blokujecie niewinne osoby i nie można się nawet odwołać? Pisałam z problemem i odpisaliście że "zablokowane oznacza zablokowane" czyli nic się nie da z tym zrobić. No i dlaczego ja się pytam jakieś konta pedofili, zboków i co na awatarach mają zboczone treści dalej są, a normalnej osobie nie pozwolicie korzystać? No i na jakiej zasadzie blokujecie? Z tego co widze to to jest już teraz nagminne. Dodatkowo raz dostałam wiadomość, że sprawdzacie konto czy naruszyło regulamin (na koncie nie zdążyłam nic napisać i nic nie miałam na awatarze). Jak się można domyśleć usunęliście mi konto. To jest właśnie wasze sprawdzanie.

    #2
    +1 też dostałem instant bana, teraz czekam na rozwiązanie problemu

    Komentarz


      #3
      [QUOTE=Cartman21;n47801]+1 też dostałem instant bana, teraz czekam na rozwiązanie problemu[/QU
      no jestem ciekawa, ale wydaje mi się że nic z tym nie mogą zrobić, bo to program za nich banuje i coś jest skopane. Na google play ostatnio pełno takich samych komentarzy.

      Komentarz


        #4
        Zablokowany dostęp do usługi może zostać nałożony w momencie gdy Użytkownik łamie regulamin naszej platformy.
        W komunikacie, który wysyłamy do Użytkowników po zablokowaniu konta GG informujemy, że nałożona blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.
        W przypadku konkretnego konta GG informacje są udzielane po przesłaniu zgłoszenia na bok@gg.pl z maila powiązanego z kontem GG.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
          Zablokowany dostęp do usługi może zostać nałożony w momencie gdy Użytkownik łamie regulamin naszej platformy.
          W komunikacie, który wysyłamy do Użytkowników po zablokowaniu konta GG informujemy, że nałożona blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.
          W przypadku konkretnego konta GG informacje są udzielane po przesłaniu zgłoszenia na bok@gg.pl z maila powiązanego z kontem GG.
          Ja to wszystko już wiem, bo wielokrotnie do Was pisałam. Z resztą jak mogłam złamać regulamin skoro nie zdążyłam nic napisać ani nie miałam nic zboczonego na awatarze? To jest takie gadanie, a tak naprawdę nawet tego nie sprawdzacie, no bo gdyby tak było to konta faktycznie łamiące regulamin by znikały a dalej są , a najgorsze jest to że nic z tą bezpodstawną blokadą nie da się zrobić, blokujecie i nara, a mam wykupioną subskrypcje do Marca. Pozostaje chyba tylko droga sądowa.

          Komentarz


            #6
            Przypominamy: blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.
            W sprawie subskrypcji proszę napisać zgłoszenie mailowe, w zgłoszeniu należy podać numer GG i napisać z adresu mailowego powiązanego z kontem.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez iwona Zobacz posta
              Przypominamy: blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.
              W sprawie subskrypcji proszę napisać zgłoszenie mailowe, w zgłoszeniu należy podać numer GG i napisać z adresu mailowego powiązanego z kontem.
              Z niecierpliwością czekam aż upadniecie za takie szanowanie użytkowników, z gadu gadu korzystam od wielu lat i jest mi przykro że nie będę już mogła korzystać dalej, nawet nie znając powodu )

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez olvkzx Zobacz posta

                Z niecierpliwością czekam aż upadniecie za takie szanowanie użytkowników, z gadu gadu korzystam od wielu lat i jest mi przykro że nie będę już mogła korzystać dalej, nawet nie znając powodu )
                Każdy Użytkownik jest dla nas ważny i każdego traktujemy z szacunkiem!
                Ubolewamy jednak nad tym, że są Użytkownicy, którzy naruszają regulamin a na to nie możemy przymykać oczu.

                Obecnie mamy opóźnienia w odpowiedziach, zwłaszcza tych mailowych. Przez co niektórzy Użytkownicy mogą się poczuć urażeni. Jest nam przykro z tego powodu ale prosimy o zrozumienie. Staramy się jak możemy aby odpowiedzieć na każde zgłoszenie tak szybko jak to tylko możliwe.
                Chcielibyśmy odpowiedzieć każdemu najszybciej jak się da. Ale niestety obecnie nie mamy takiej możliwości.

                Pamiętajcie, że na forum nie udzielamy szczegółowych informacji na temat konkretnych kont GG. Dlatego jeżeli ktokolwiek z Was uważa, że konto GG nie powinno zostać zablokowane to zawsze może do nas przesłać maila w tej sprawie.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez olvkzx Zobacz posta
                  Dzień dobry, mam problem z zablokowanym dostępem do usługi. Założyłam konto i za nic dostałam bana, nawet nie zdążyłam nic napisać. Dlaczego blokujecie niewinne osoby i nie można się nawet odwołać? Pisałam z problemem i odpisaliście że "zablokowane oznacza zablokowane" czyli nic się nie da z tym zrobić. No i dlaczego ja się pytam jakieś konta pedofili, zboków i co na awatarach mają zboczone treści dalej są, a normalnej osobie nie pozwolicie korzystać? No i na jakiej zasadzie blokujecie? Z tego co widze to to jest już teraz nagminne. Dodatkowo raz dostałam wiadomość, że sprawdzacie konto czy naruszyło regulamin (na koncie nie zdążyłam nic napisać i nic nie miałam na awatarze). Jak się można domyśleć usunęliście mi konto. To jest właśnie wasze sprawdzanie.
                  Witaj niestety podpisuje się pod tym odkąd zmienił sie "właściciel" GG GG nie przypomina aplikacji z przed lat Teraz bany za nic blokowanie bo łamiesz regulamin mimo ze nie masz nic co narusza regulamin po prostu trzeba zmienić komunikator na taki gdzie szanują użytkownika zwłaszcza wieloletnich

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta

                    Witaj niestety podpisuje się pod tym odkąd zmienił sie "właściciel" GG GG nie przypomina aplikacji z przed lat Teraz bany za nic blokowanie bo łamiesz regulamin mimo ze nie masz nic co narusza regulamin po prostu trzeba zmienić komunikator na taki gdzie szanują użytkownika zwłaszcza wieloletnich
                    Tylko niestety nie ma nic podobnego do gg tzn. z losowaniem osób i katalogiem. Poznałam tam dużo fajnych ludzi.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez olvkzx Zobacz posta

                      Tylko niestety nie ma nic podobnego do gg tzn. z losowaniem osób i katalogiem. Poznałam tam dużo fajnych ludzi.
                      Cóż jaki regulamin taka aplikacja banują za nic normalnych a zboki róbcie konto im nie wyskoczy konto zawieszone ponad podziałami lepiej normalnych wywalac Pozdrawiam Cię

                      Komentarz


                        #12
                        Jeszcze raz przypominam: jeżeli łamany jest regulamin to konto GG może zostać zablokowane na stałe.
                        Istnieje jeszcze coś takiego jak zawieszenie konta GG. Zawieszenie konta nakłada na konto pewne ograniczenia (ograniczenia są nałożone do czasu weryfikacji konta).

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X