Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada natychmiast po załozeniu konta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Blokada natychmiast po załozeniu konta

    Dlaczego natychmiast po załozeniu konta zostało ono zablokowane? próbowałem na dwóch numerach i to samo.....numery tel też zostały zablokowane.Wytłumaczy ktoś dlaczego? przeciez nic złego nie zrobiłem! :-/

    #2
    Witaj prawdopodobnie złamałeś kiedyś regulamin i zablokowano Ci konto i również powiązane i stąd ta sytuacja o której mówisz wyślij zgłoszenie mail do BOK bo na forum nie wyjaśniają takich spraw Pozdro

    Komentarz


      #3
      Nie mozliwe,nowy numer tel specjalnie kupiony w celu sprawdzenia i nic.zalogowałem się wklepałem numer przyjaciółki i odrazu wiadomośc,ze konto zostało zablokowae więc jak mogłem złamac regulamin? pisałem do BOK,ale czytałem,ze czeka się bardzo długo za odpowiedzią

      Komentarz


        #4
        Nie zależnie od tego czy nowy starter i numer telefonu dostajesz automatycznie blokadę na powiązane konta bądź blokadę masz na tworzenie kont mogłeś zrobić ale jak mówisz zaraz po załozeniu blokada

        Komentarz


          #5
          Po tym co piszesz prawdopodobnie blokada na IP nie na nr telefonu i kazda próba załozenia jkonta tak sie bedzie konczyć ale poczekaj na odpowiedz bok

          Komentarz


            #6
            Nowy numer to i inne ip

            Komentarz


              #7
              Nowy numer GG nie zmienia Ci ip

              Komentarz


                #8
                Ja mówię no nowym numerze,nowej karcie sim.
                moge sie mylic nie jestem dobry w tych tematach

                Komentarz


                  #9
                  Nowy numer GG nie zmienia Ci IP

                  Komentarz


                    #10
                    Chyba kolego nie rozumiesz co ja piszę

                    NOWY NUMER TELEFONU A I TAK BLOKUJĄ, już rozumiesz?

                    Komentarz


                      #11
                      Moze Cię blokują po IP? To głupie, bo nie powinien się nikt tym sugerować. Spróbuj z innego komputera, w innej sieci najlepiej..

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Macko2192 Zobacz posta
                        Chyba kolego nie rozumiesz co ja piszę

                        NOWY NUMER TELEFONU A I TAK BLOKUJĄ, już rozumiesz?
                        "Kolego" Mozesz miec sobie nowy numer telefonu ale masz blokade po ip nie na numer telefonu Mozesz miec 500 nowych nr nic Ci to nie da

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X