Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ban otrzymałem niesłusznie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ban otrzymałem niesłusznie

    Witam serdecznie otrzymałem bany na 2 konta .Dodatkowo usunęliście archiwum gdzie były materiały do prokuratury brawo państwo
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Upewnij się, że nie naruszasz naszych zasad (https://www.gg.pl/info/zasady-wytycz...polecznosci-gg). Jeśli blokada konta jest niesłuszna, napisz zgłoszenie na bok@gadu-gadu.pl z adresu email, który był przypisany do konta GG. Zweryfikujemy i odblokujemy konto. Pamiętaj, że jeśli naruszasz powyższe zasady, możemy zablokować wszystkie Twoje obecne konta oraz wszystkie nowo utworzone.

    Komentarz


      #3
      pisałem zgłoszenie do bok a to ze napisali mi ze mam zgłoszenie do prokuratury zrobić na podstawie tego ze archiwum zostało przez usuniete

      Komentarz


        #4
        złoże zawiadomienie do prokuratury o to ze usunęliście materiały dowodowe do prokuratory

        Komentarz


          #5
          może wam grozić do 5 lat art 239

          Komentarz


            #6
            Proszę kontynuować korespondencję mailowo.

            Komentarz


              #7
              Pani Iwano droga ja nie mam zamiaru prosić wraz e-mailem składam doniesienie do prokuratury o usuniecie materiałów dowodowych

              Komentarz


                #8
                Proszę odpowiedzieć kiedy odblokujecie konto operacyjne policyjne

                Komentarz


                  #9
                  Conor prosimy kontynuować korespondencję mailowo. Na forum nie udzielamy informacji na temat kont GG.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X