Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z GG

    Witam pytanie do użytkowników GG GG postanowiło znów pokazac klasę i blokowali konto mimo ze 3min uzywane za naruszenie regulaminu xdd zablokowali mi dostęp do usługi wiec ani możliwości założenia konta ani nic jednak mimo ich pseudo znawców od regulaminu sentyment do GG jest do senda wątku jakies wskazówki porady jak utworzyc tej sytuacji konto co nowy numer telefonu rejestrowac specjalnie na GG? liczy sie kazda pomoc nie licze na pomoc zespołu GG bo oni tylko swoje standardowe wysli zgloszenie bla bla Drodzy uzytkownicy licze na wasze porady

    #2
    Nałożona blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.

    Czuwamy nad bezpieczeństwem wielu Użytkowników i staramy się reagować jak najszybciej na próby łamania naszego regulaminu

    Komentarz


      #3
      Szkoda ze gdy zmienił sie właściciel GG to zaczęły się cyrki z panstwa strony blokady i to patrząc na forum obecnie tylko nie dotyczy to tylko mnie a najbardziej śmieszy regułka możemy zablokować również wszystkie konta powiązane jakim prawem wszystkie bo regulamin jest łamany na danym numerze GG nie na wszystkich numerach uzytkownika bo skąd to panstwo wiedzą czy łamał zasady na innych kontach magia? konta które sprzedają zdj za pieniądze i inne tego typu rzeczy dalej konta aktywne i tego nie potraficie zlikwidowac a tyle mówicie o bezpieczeństwie niestety przez politykę waszych zachowań z dobrego komunikatora zrobiło sie nękanie użytkowników z waszej strony sam sklep google play pokazuje jak upadacie z oceny 4.3 na 2.3 max

      Komentarz


        #4
        Frozi, eliminujemy konta, które sprzedają zdjęcia za pieniądze i takie, które rażąco naruszają regulamin. Takich kont była masa kilka lat temu. Wygląda na to, że nie pamiętasz jak to było kiedyś. Jeżeli natkniesz się na takie konta, to zawsze możesz je do nas zgłosić przy pomocy opcji "Zgłoś".

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
          Frozi, eliminujemy konta, które sprzedają zdjęcia za pieniądze i takie, które rażąco naruszają regulamin. Takich kont była masa kilka lat temu. Wygląda na to, że nie pamiętasz jak to było kiedyś. Jeżeli natkniesz się na takie konta, to zawsze możesz je do nas zgłosić przy pomocy opcji "Zgłoś".
          Myli sie pani ze nie pamietam dawnych czasów GG przed wszystkim kiedys nie było potrzebne dawanie numeru telefonu przy rejestracji inie blokowali bez ostrzezenia jak to bywa teraz a bardzo chetnie bym pozgłaszał te konta z opcją zglos lecz panstwo postanowili mi bez ostrzezenia zamknac konto widac ze nie czytała pani 1 postu w tym temacie

          Komentarz


            #6
            Frozi na forum nie odnosimy się do konkretnych przypadków blokad kont. Zgłoszenia w tej sprawie należy kierować na bok@gg.pl.
            Numer telefonu jest wymagany właśnie ze względów bezpieczeństwa. Takie działanie ma zapobiec m.in. zakładaniu nieprawdziwych kont. Dla Użytkowników, którzy chcą założyć konto GG w normalnym celu raczej nie jest problemem aby podać go podać podczas rejestracji. Nie tylko u nas ten numer jest wymagany.

            Pamiętaj, że na forum tematy są dostępne publicznie, zatem mamy nadzieję, że z opcji "Zgłoś" skorzystają również inni Użytkownicy.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
              Frozi na forum nie odnosimy się do konkretnych przypadków blokad kont. Zgłoszenia w tej sprawie należy kierować na bok@gg.pl.
              Numer telefonu jest wymagany właśnie ze względów bezpieczeństwa. Takie działanie ma zapobiec m.in. zakładaniu nieprawdziwych kont. Dla Użytkowników, którzy chcą założyć konto GG w normalnym celu raczej nie jest problemem aby podać go podać podczas rejestracji. Nie tylko u nas ten numer jest wymagany.

              Pamiętaj, że na forum tematy są dostępne publicznie, zatem mamy nadzieję, że z opcji "Zgłoś" skorzystają również inni Użytkownicy.
              Niemam problemu podac numer telefonu podczas rejestracji i zawsze zakładałem konto do normalnych celów jednak wyłączanie konta podczas rozmowy ze znajomym to absurd śmiesznie brzmi ? tak własnie panstwo stwierdzili ze naruszam regulamin rozmowa ze znajomymi i postanowiliscie zablokowac mi dostep do uslugi taka wasza polityka działan i dobrze ze forum publiczne moze wiecej ludzi sie wypowie o waszych obecnych zachowaniach A przepraszam bardzo nie bede rejestrowal nowego numeru telefonu by utworzyc GG bo na obecny postanowili panstwo mi blokade załozyc dostep do usług zablokowany

              Komentarz


                #8
                Prosimy pamiętać, że zablokowany dostęp do usługi jest spowodowany tym, że Użytkownik narusza/ł regulamin na koncie/ach GG. Informujemy o tym w komunikacie, który wysyłamy przy blokadzie konta: "możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta." Nie zawsze ostrzegamy Użytkowników zanim nastąpi całkowita blokada konta GG. W niektórych przypadkach trzeba się liczyć z tym, że łamanie regulaminu niesie ze sobą jeden skutek -> blokadę konta bez ostrzeżenia.
                Frozi w przypadku blokady konta zapraszamy do kontaktu drogą mailową na bok@gg.pl [zgłoszenie powinno być wysłane z maila powiązanego z kontem GG].

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
                  Prosimy pamiętać, że zablokowany dostęp do usługi jest spowodowany tym, że Użytkownik narusza/ł regulamin na koncie/ach GG. Informujemy o tym w komunikacie, który wysyłamy przy blokadzie konta: "możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta." Nie zawsze ostrzegamy Użytkowników zanim nastąpi całkowita blokada konta GG. W niektórych przypadkach trzeba się liczyć z tym, że łamanie regulaminu niesie ze sobą jeden skutek -> blokadę konta bez ostrzeżenia.
                  Frozi w przypadku blokady konta zapraszamy do kontaktu drogą mailową na bok@gg.pl [zgłoszenie powinno być wysłane z maila powiązanego z kontem GG].
                  Juz pisałem do panstwa zgloszenie stwierdzili panstwo ze dostep do uslug zablokowany oznacza stala blokade i nic nie mozna zrobic a ja chciałem dołączyc działan nie moge wiec dziekuje za kolejne zgloszenia i czekania bez celu a numeru telefonu zmienial nie bede by zarejestrowac sie na gg

                  Komentarz


                    #10
                    Frozi jeżeli dostęp do usługi został zablokowany to musiały być ku temu powody. Pisaliśmy o tym wcześniej, trzeba się liczyć z tym, że łamanie regulaminu może nieść ze sobą takie skutki.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
                      Frozi jeżeli dostęp do usługi został zablokowany to musiały być ku temu powody. Pisaliśmy o tym wcześniej, trzeba się liczyć z tym, że łamanie regulaminu może nieść ze sobą takie skutki.
                      No to prosze mi powiedziec jak dołaczyc do GG w tej sytuacji za kazda cene i mówie tu ogólnikowo nie o pieniądzach nowy numer telefonu i rejestr konta?

                      Komentarz


                        #12
                        Frozi, w sytuacji gdy regulamin nadal będzie naruszany, nic nie zmieni rejestracji konta GG na nowy numer telefonu.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
                          Frozi, w sytuacji gdy regulamin nadal będzie naruszany, nic nie zmieni rejestracji konta GG na nowy numer telefonu.
                          Ja nie mam zamiaru łamac regulaminu chce stworzyc konto i byc uzytkownikiem GG jezeli obecny nr telefonu dostep do uslug mam zablokowany rejestracja na nowy numer telefonu ?
                          prosze o wskazówki

                          Komentarz


                            #14
                            Powyżej udzieliliśmy już wyczerpujących odpowiedzi na Twoje wątpliwości. Jeśli dostęp do naszych usług został zablokowany, nie mamy dla Ciebie żadnych wskazówek dotyczących rejestracji nowego konta GG.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X