Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG Czat na Twoją stronę. Wymagane zaproszenie od niezalogowanych.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG Czat na Twoją stronę. Wymagane zaproszenie od niezalogowanych.

    Witam czy możecie wprowadzić w GG opcje wymagania zaproszeń do rozmowy od niezalogowanych użytkowników by sie zabezpieczyć przed spamem i stalkingiem od niechcianych ludzi? Dotychczas mogę do państwa wysłać zgłoszenie o spam i dodać do zignorowanych ale numery niezarejestrowane są przydzielane tylko tymczasowo. Z góry dziękuje za pomoc
    Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

    #2
    GG Czat-u został stworzony po to aby osoby, które odwiedzą stronę na której czat został zainstalowany, mogły w łatwy sposób komunikować się z właścicielem strony. Nie wymagamy w tym celu posiadania konta GG ale oczywiście komunikacja na GG Czacie przez stronę jest możliwa gdy jesteśmy zarejestrowanym Użytkownikiem.
    GG Czat jest dedykowany m.in. dla Firm, które chcą w łatwy sposób komunikować ze swoimi Klientami.
    Jednym z zasadniczych celów GG Czat-u jest nie wymuszanie na odwiedzających stronę rejestracji konta GG. Komunikacja ma być prosta.
    Dlatego nie ma tutaj konieczności wysyłania zaproszeń do rozmowy.

    Komentarz


      #3
      To bardzo dobrze jednak moglibyście państwo wprowadzić jakieś środki zapobiegawcze przeciw spamowaniu. Niestety właśnie dlatego zdecydowałem sie wyłączyć GG Czat bo jedna niezalogowana osoba zaczęła mnie wkurzać.
      Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

      Komentarz


        #4
        Prosimy pamiętać, że numer GG można zignorować.
        Aby to zrobić na komputerze należy kliknąć na wybraną osobę prawym przyciskiem myszki i wybrać Profil, a następnie z menu Znajomy – opcje, wybrać Ignoruj.
        Ignorowana osoba nie będzie mogła się z nami komunikować. Komunikacja ze strony takiej osoby jest całkowicie zablokowana.

        Komentarz

        Pracuję...
        X