Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodanie możliwości odznaczenia wszystkich nieprzeczytanych wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dodanie możliwości odznaczenia wszystkich nieprzeczytanych wiadomości

    Być może nie wydaje się to poważnym problemem, ale ilość wiadomości którą dostaję na GG dziennie jest przytłaczająca. Nie chcę zupełnie ograniczać do siebie kontaktu, bo to bez sensu, ale fajnie gdyby w aplikacji pojawiła się możliwość odznaczenia wszystkich wiadomości jako "przeczytane". Dlaczego? Choćby dzisiaj otrzymałam łącznie 179 wiadomości. Taka ilość poważnie obciąża i zawiesza aplikację GG. Natomiast z tych 179, miałam chęć odpisać może na 3. Resztę musiałam mozolnie "wyklikać" żeby przestały pojawiać się w powiadomieniach. Myślę, że dodanie takiej opcji nie jest zadaniem problematycznym, a pomoże bardzo. Pozdrawiam.

    #2
    Dziękujemy za zgłoszenie. Twoje sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Być może w przyszłości wdrożymy taką funkcjonalność.
    Przypominamy, że istnieje możliwość wyczyszczenie wszystkich powiadomień ale dotyczy to aplikacji webowej [czyli przez stronę https://www.gg.pl/].
    Należy wybrać zakładkę Ostatnie -> Powiadomienia -> z górnego Menu wybieramy Wyczyść -> Wyczyść wszystkie powiadomienia.
    Opcja ma zastosowanie tylko i wyłącznie do powiadomień, rozmowy nadal będą widoczne.

    Komentarz

    Pracuję...
    X