Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc zespołu GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomoc zespołu GG

    Witam dosyć dawno około kwietnia tego roku wyskoczył komunikat twoje konto zostało zablokowane myślę ok pisałem odwołania nie przyniosły skutku ale do rzeczy obecnie od feralnego kwietnia minęło sporo [ myślałem ze blokada na jakiś czas] lecz teraz mimo upływu kilku miesięcy po wpisaniu nr tel dostęp do usług na ten nr jest zablokowany rozumiem ze być może zrobiłem coś co "naruszyło zasady" GG nie twierdze ze nie bo było to dawno pytanie do państwa jest takie czy jeśli ktoś jest u państwa blokowany to drugiej szansy mu nie dajecie rozumiem ze przez jedno zachowanie blokujecie dostęp do usług i ma szukać innego źródła komunikacji ? rozumiem regulamin każdy ma ale tym sposobem pokazujecie podpadłeś podpadłaś raz nie masz tu wstępu wiec jak to z tym jest rozumiem ze mam państwa omijać bo dostępu do usługi nie mam ? licze na pomoc a nie oklepane regułki dziękuje Pozdrawiam

    #2
    Proszę napisać do nas w tej sprawie zgłoszenie na adres bok@gg.pl, w zgłoszeniu proszę podać numer telefonu, który został zablokowany.

    Komentarz


      #3
      Wysłałem w tej chwili zgłoszenie na podany adres będę oczekiwał na rozwój sytuacji Pozdrawiam

      Komentarz

      Pracuję...
      X