Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wykryliśmy nowe logowanie z adresu...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wykryliśmy nowe logowanie z adresu...

    Hej,

    niedawno dostalem od Zespołu GG informację taką jak w temacie dotyczącą logowania z nowego adresu IP i konkretnym urządzeniem. Teraz akurat to się zgadza bo logowałem się z innego miejsca. Jakieś dwa lata temu podejrzewałem włamanie na konto i nie kojarze takiego maila a wtedy uspokoiłoby mnie, że takowego nie dostałem Od kiedy GG wysyła takie wiadomości?

    Z góry dzięki za odpowieź

    #2
    Powiadomienia o logowaniu z nowego urządzenia na konto GG są wysyłane e-mailem, na adres e-mail potwierdzony na koncie GG, od maja 2021 roku.

    Komentarz


      #3
      Czy powiadomienie o takim logowanu jest wysylane raz na urządzenie czy raz na jakis okres czasu?
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Powiadomienie o logowaniu z nowego urządzenia jest wysyłane:
        - zawsze na potwierdzony adres e-mail na Twoim koncie GG
        - zawsze gdy zalogujesz się na konto GG z nowego urządzenia.
        Logowanie z innej przeglądarki również jest traktowane jako nowe urządzenie.

        Komentarz


          #5
          Ale nie o to pytam. Przykład: wracam do miejsca X po kilku miesiącach i loguję się z tego samego urządzenia, co wtedy, kiedy byłem w tym miejscu wcześniej. Czy dostaję powiadomienie o logowaniu? Jaki jest okres ważności tego zapisu?
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            Powiadomienie o logowaniu z nowego urządzenia jest wysyłane na adres e-mail, który masz potwierdzony na koncie GG.
            Powiadomienia otrzymujesz tylko wtedy gdy zalogujesz się z nowego urządzenia na swoje konto GG, nie ma znaczenia miejsce z którego się logujesz.
            Jeżeli zawsze logujesz się z tego samego urządzenia na swoje konto GG, to nie otrzymasz powiadomienia o logowaniu z nowego urządzenia.

            Komentarz


              #7
              Rozumiem. I system zapamiętuje ustawienia raz na zawsze, nawet jeśli nie używam go przez rok?
              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz


                #8
                System zapamiętuje urządzenia, ale jak wszędzie są pewne limity dotyczące ilości danych, które są zapamiętywane.
                Jeżeli zatem logujesz się z wielu urządzeń, to w końcu to stare urządzenie zostanie nadpisane logowaniem z innego urządzenia,
                i wtedy otrzymasz na nowo komunikat o logowaniu jeżeli zalogujesz się z tego urządzenia z którego już kiedyś się logowałeś.

                Komentarz


                  #9
                  I to jest to o co pytałem.
                  Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
                  casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                  mam numer GG 73977622

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X