Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

    Z racji iż Państwo nie odpisują na zgłoszenia i blokują konta wyrywkowo bez podania przyczyny, jestem zmuszona opisać sprawę tutaj. Mój numer GG 75607056, który posiadam już od przynajmniej kilku miesięcy i na którym regularnie opłacałam premium został zablokowany w dniu, w którym moje konto Premium wygasło ostatnim razem, bez żadnego słowa wyjaśnienia dlaczego tak się stało? Czy administracja łaskawie mogłaby udzielić mi jakiegoś wyjaśnienia dlaczego to konto spadło? Nie czuję żebym w jakikolwiek sposób łamała regulamin korzystania z usługi.

    #2
    Może było na Ciebie dużo zgłoszeń od innych osób bo np. łamiesz Etyka w GG - GG ?


    Komentarz


      #3
      Co świadczy jeszcze gorzej o aplikacji, jeśli Administracja nie weryfikuje nawet zgłoszenia przed skasowaniem konta.

      Komentarz


        #4
        Weryfikują. Nie zapominajmy, że osoby które zgłaszają dane konto maja opcję dołączenia do zgłoszenia ostatnich rozmów otrzymanych

        Komentarz


          #5
          Nigdy nie zdarzyło mi się pisać do kogoś samej, a konwersację utrzymywałam może z 5 osobami łącznie, całą resztę piszących do mnie osób regularnie ignorowałam bez słowa. Jeśli Administracja zgłoszenia zweryfikowała, to dlaczego nie otrzymałam informacji z jakiego powodu moje konto zostało zablokowane? Dosłownie na żadnym innym portalu nie spotkałam się z takim zachowaniem, szczególnie na portalu za korzystanie z którego płacę.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez First Lady Zobacz posta
            (...)dlaczego nie otrzymałam informacji z jakiego powodu moje konto zostało zablokowane? (...)
            Informację o powodzie blokady lub ostrzeżeniu otrzymujesz bezpośrednio na swój numer GG przy logowaniu do konta (dotyczy blokady) i po zalogowaniu do konta (dotyczy ostrzeżenia).
            Blokada konta to ostateczność. Jeżeli uważasz, że blokada konta była niesłuszna, zawsze możesz się od niej odwołać.
            W tym celu wyślij do nas zgłoszenie na bok@gg.pl.
            Zaznaczamy, że czas odpowiedzi na zgłoszenia jest obecnie wydłużony.
            Za co uprzejmie przepraszamy. Wynika to z bardzo dużej ilości zgłoszeń, które obecnie przetwarzamy.

            Jeżeli już takie zgłoszenie wysłałaś, i nie otrzymałaś odpowiedzi, to prosimy o cierpliwość.
            Dokładamy starań aby na wszystkie zgłoszenia odpowiedzieć jak najszybciej.

            Pamiętaj jednak, że jeżeli rażąco naruszyłaś wytyczne dla Społeczności GG, to konto miało prawo być zablokowane.
            Mamy nadzieję, że po otrzymaniu zgłoszenia uda nam się wyjaśnić tę sprawę.
            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz

            Pracuję...
            X