Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

3 uwagi do forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    3 uwagi do forum

    1. Podczas rejestracji na forum brak jest informacji o RODO, ciasteczkach i moich prawach. Żądam przywrócenia stanu do zgodnego z prawem, albo w środę powiadamiam właściwe urzędy o naruszeniu.
    2. Również podczas tej rejestracji, link "terms and rules" prowadzi do regulaminu w języku angielskim. Jestem obywatelem polskim, nie znam języka angielskiego. Chciałbym poznać regulamin forum.
    3. W szczególności interesuje mnie, skoro już dostaję ostrzeżenia za "za dużo agresji w wypowiedzi" oraz "sarkastyczne wypowiedzi w stosunku do moderacji", jakie jeszcze wypowiedzi są zakazane. Chciałbym poznać możliwie kompletny katalog przewin, za jakie można otrzymać więcej ostrzeżeń, ewentualnie po ilu dostaje się bana czy jakie tam kary są w tym angielskim regulaminie przewidziane.

    #2
    Zamieszczone przez wiktor Zobacz posta
    1. Podczas rejestracji na forum brak jest informacji o RODO, ciasteczkach i moich prawach. Żądam przywrócenia stanu do zgodnego z prawem, albo w środę powiadamiam właściwe urzędy o naruszeniu.
    2. Również podczas tej rejestracji, link "terms and rules" prowadzi do regulaminu w języku angielskim. Jestem obywatelem polskim, nie znam języka angielskiego. Chciałbym poznać regulamin forum.
    Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi, przekazaliśmy to już do odpowiedniego działu.

    Komentarz


      #3
      Super! Oczywiście dostanę jakąś symboliczną nagrodę za wkład w forum i starania, aby stało się lepszym miejscem?

      Komentarz


        #4
        wiktor, napisz do nas na bok@gg.pl z adresu e-mail który jest przypisany do konta GG, w zgłoszeniu podaj numer GG i link do tego tematu na forum.
        Chcielibyśmy Cię obdarować "symboliczną nagrodą".

        Komentarz

        Pracuję...
        X