Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Desktop] Wydanie GG v. 12.4.89.12100

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    To nie kwestia kopiowania 1 do 1 wszystkiego z mobile. To kwestia po prostu różnych szlifów, które trzeba zrobić po tak dużej zmianie. Nie na wszystko sami wpadniemy. Niektóre rzeczy przeoczymy. Niektóre rzeczy zauważymy dopiero po kilku dniach użytkowania.

    Wygląd mobilnego w obecnej formie ma już kilka lat i zdążyliśmy już go dopracować.

    @Majcon Mógłbyś dać jakiś namiar na ten czat, żebym mógł sobie wejść i sam potestować?

    Komentarz


      #62
      Zarejestrowałam się na forum tylko po to żeby wytknąć ekipie jak bardzo zepsuli komunikator, którego używam od ponad 10 lat... Nie kupuję żadnego podniosłego beblania pt. "idziemy z duchem czasu" czy "chcemy rozwijać gg". Jako użytkowniczka wersji pc czuję się pominięta na koszt użytkowników mobilnych. Obecnie komunikator nie nadaje się do użytku poprzez wprowadzenie skaczących, kolorowych dymków lewo - prawo (w oknie też przyprawiają o ból głowy). Nie wierzę, że nie da się tego zmienić albo zrobić dwóch wersji programu. Jeżeli chcecie tracić użytkowników to jesteście na bardzo dobrej drodze.

      Komentarz


        #63
        Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
        Wygląd mobilnego w obecnej formie ma już kilka lat i zdążyliśmy już go dopracować.
        Nie powiało optymizmem kilka lat...

        Komentarz


          #64
          Zawsze się śmialiśmy z użytkowników, że tuż po zmianie wyglądu użytkownik pisze: "Nowy wygląd jest okropny. Najgorsze co mogliście zrobić, zmieniam komunikator!". A trzy miesiące później ten sam użytkownik jeszcze raz zapytany o zmiany wyglądu odpowiada: "Jakie zmiany? To były jakieś zmiany??". Kwestia przyzwyczajenia. Było nawet kilku użytkowników, którzy mieli później jaja powiedzieć wprost: "Nowy wygląd jednak jest spoko, musiałem się jedynie do niego przyzwyczaić".

          Tak więc jeszcze raz powtórzę: Przywrócenie starego wyglądu - nie zrobimy tego. Zrobienie na opcję stary/nowy wygląd - też tego nie zrobimy.

          Prosiłbym więcej nie pisać o przywróceniu starego wyglądu lub zrobieniu opcji stary/nowy wygląd. Uważam to za niepotrzebny spam, który jedynie zaśmieca ten wątek i trudniej mi potem odnaleźć wasze sensowne sugestie, co zmodyfikować w nowym wyglądzie, aby było lepiej.

          Komentarz


            #65
            Tutaj musze sie zgodzić, tak jak pisałem większość osób nie lubi zmian, jedynie muszą się przyzwyczaić, ale to nie oznacza że jeszcze macie trochę do poprawienia

            Komentarz


              #66
              Mi się podoba nowy wygląd, wkoncu widać każda wiadomość, wtedy zlewały się ze sobą. Trzeba się poprostu przyzwyczaić Pamiętam jak na androidzie był zmieniony wygląd rozmów i ludzie krytykowali że jest beznadziejny a teraz jakbyscie zmienili na stary to znowu by krytykowali. Ludzie powinni się cieszyć że gg wkoncu się rozwija

              Na androidzie fajnie jakby wróciły gry bo był to duży + w apce ale to pewnie niemożliwe
              Zapraszam na czaty https://gg-czaty.pl/czaty 😉

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                Zawsze się śmialiśmy z użytkowników, że tuż po zmianie wyglądu użytkownik pisze: "Nowy wygląd jest okropny. Najgorsze co mogliście zrobić, zmieniam komunikator!". A trzy miesiące później ten sam użytkownik jeszcze raz zapytany o zmiany wyglądu odpowiada: "Jakie zmiany? To były jakieś zmiany??". Kwestia przyzwyczajenia. Było nawet kilku użytkowników, którzy mieli później jaja powiedzieć wprost: "Nowy wygląd jednak jest spoko, musiałem się jedynie do niego przyzwyczaić".

                Tak więc jeszcze raz powtórzę: Przywrócenie starego wyglądu - nie zrobimy tego. Zrobienie na opcję stary/nowy wygląd - też tego nie zrobimy.

                Prosiłbym więcej nie pisać o przywróceniu starego wyglądu lub zrobieniu opcji stary/nowy wygląd. Uważam to za niepotrzebny spam, który jedynie zaśmieca ten wątek i trudniej mi potem odnaleźć wasze sensowne sugestie, co zmodyfikować w nowym wyglądzie, aby było lepiej.
                To nie jest kwestia przyzwyczajenia. Jeżeli coś jest nieprzyjazne dla moich oczu to nie zmienią tego żadne trzy miesiące, rok nawet 10 lat.

                Tak więc jeszcze raz powtórzę: Jesteście na dobrej drodze do tracenia użytkowników.
                Postawa pt. nie zrobimy bo NIE, przyzwyczajcie się, jest dziecinna i tyle. Zależy wam na rozwoju, a sami sobie strzelacie w stopę, pogratulować.

                Uważasz za spam, a ja uważam, że zbywacie tych, którym nie pasuje wasza wizja. Przedstawiłam swoje uwagi i zdania nie zmienię. Komunikator w obecnej formie skaczących okienek jest kompletnie nieczytelny w wersji na pc. Zanim wprowadzicie zmiany potestujcie dokładnie co wprowadzacie, nie działajcie jak poprawki do windowsa 10. :x

                Komentarz


                  #68
                  Słuchajcie tylko wersja zaproponowana przez Vespę gwarantuje czytelność, nie rozumiem po co się tak uparcie trzymać tego rozstrzelenia tekstu na obie strony... Polecam douczyć się co to jest ergonomia.... I nie pisałem, że nowy wygląd jest całkowicie do bani, bo oddzielenie tekstów osób piszących to dobry pomysł, tylko wykonanie jest fatalne i wolałem zlewające się teksty niż rozstrzelanie wzroku... Naprawdę niech ktoś z twórców spróbuje sobie popisać z godzinę w takiej formie, a zobaczy, o czym mowa....
                  Ostatnio edytowany przez MatN90; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #69
                    Zamieszczone przez Liri Zobacz posta
                    Postawa pt. nie zrobimy bo NIE
                    Nigdy nie napisałem "nie zrobimy, bo nie". Gdy pierwszym razem pisałem, że nie przywrócimy starego wyglądu, ani nie zrobimy opcji nowy/stary wygląd, to obszernie opisałem dlaczego tego nie zrobimy. Nie będę się co dwa posty powtarzał.

                    Narzekaniem nic nie zdziałacie. Więc zamiast narzekać, sugerowałbym napisać swoją sugestię, jak poprawić nowy wygląd - tak jak to zrobiło kilka osób wcześniej i ich uwagi zostały wdrożone (jeszcze nie wydane). Jeśli przeanalizujecie ten wątek, to zobaczycie, że każdy z was chciałby, by okno rozmowy wyglądało nieco inaczej. Nie jesteśmy w stanie robić dla każdego z was osobnej opcji, bo opcji mielibyśmy wtedy tyle ile użytkowników. Dlatego skoncentrujmy się nad konstruktywną dyskusją (a nie narzekaniem), podczas której wypracujemy jakiś wspólny kompromis.

                    Na ten moment sugerowałbym wstrzymać się z uwagami do czasu, aż udostępnimy wersję z poprawkami. I już na nowej zgłaszać kolejne uwagi/sugestie.

                    Komentarz


                      #70
                      Przecież zaproponowałem to samo rozwiązanie co Vespa (dymki jeden po drugim różniące się kolorem i wcięciem od lewej krawędzi)... I powiedziałeś "nie", a to naprawdę dobre wyjście, albo zwiększcie liczbę znaków w jednej linijce...

                      Komentarz


                        #71
                        @wasky jest problem bo wywaliłem kolorowanie wiadomości i jest ok ale tutaj masz czat gdzie jest to zwalone gg:44400550
                        CzatGG: Kliknij!
                        Moje GG: Kliknij!

                        Komentarz


                          #72
                          Na dużym oknie rzeczywiście jest maniana z czytaniem wiadomości Z tym, że nie wiem kto używa dużego okna na PC, to raczej nie jest za bardzo funkcjonalne. Na małym-normlanym raczej ok.
                          Dlaczego nie wprowadziliście-przywróciliscie opcji aby okienko rozmowy było zawsze na wierzchu. Pisałem o tym 2 miechy temu na forum!!!? Jest to super pomocna opcja która była dostępna ze 3 lata temu. A tak to za każdym razem gdy chcę np. zmienić muzykę na YT i mam otwarte okno rozmowy to mi znika pod stronami i trzeba ponownie je klikać aby przywrócić na wierzch To nie jest normalna sytuacja i duża ujma w funkcjonalności.
                          Pamiętajcie o tej opcji w tanstępnych updejtach na PC.
                          Ps. okrągłe awatary to trochę lipa (po co ściągać z MSG?) ale chyba są większe i dobrze widać te zdjęcia jak ktoś ma ustawione.
                          Jeden numer od 15 lat

                          Komentarz


                            #73
                            [QUOTE=Toxic83;12851]Na dużym oknie rzeczywiście jest maniana z czytaniem wiadomości Z tym, że nie wiem kto używa dużego okna na PC, to raczej nie jest za bardzo funkcjonalne. Na małym-normlanym raczej ok.
                            Dlaczego nie wprowadziliście-przywróciliscie opcji aby okienko rozmowy było zawsze na wierzchu. Pisałem o tym 2 miechy temu na forum!!!? Jest to super pomocna opcja która była dostępna ze 3 lata temu. A tak to za każdym razem gdy chcę np. zmienić muzykę na YT i mam otwarte okno rozmowy to mi znika pod stronami i trzeba ponownie je klikać aby przywrócić na wierzch To nie jest normalna sytuacja i duża ujma w funkcjonalności.
                            Pamiętajcie o tej opcji w tanstępnych updejtach na PC.
                            Ps. okrągłe awatary to trochę lipa (po co ściągać z MSG?) ale chyba są większe i dobrze widać te zdjęcia jak ktoś ma ustawione.


                            Mam dokładnie te same odczucia. Na dużym oknie? Od lat korzystam z GG, i nigdy nie otworzyłam czata w dużym oknie. Ale ja nie odpalam komputera dla GG, tylko w innych celach. GG jest dodatkiem. Jeśli chcę korzystać wyłącznie z GG, to mam na komórce i tablecie. Pewnie, każdy inaczej korzysta z aplikacji i komputerów, ale mam wrażenie że to takie wymyślanie trochę na siłę. Aby wymyślić i skrytykować. Teraz przynajmniej rozmowy się nie zlewają jak wcześniej. Może nie ma to wielkiego znaczenia w bieżących rozmowach, ale jeśli się szuka czegoś we wcześniejszych wiadomościach - ogromnie to pomaga. Jakby tak jeszcze można było sobie kolory dymków ustawić..
                            Okienko rozmowy zawsze na wierzchu - taaak, to byłoby super

                            Komentarz


                              #74
                              Mam wrażenie, że pan Wasky albo udaje, albo w ogóle nie rozumie, o czym tu piszą ludzie.
                              Nikt nie chce zmiany wyglądu, kolorków czy nie wiadomo czego tam. Po prostu dajcie OPCJE lewo-prawo i tyle!
                              hqdefault.jpg

                              A jeżeli dla was takie opinie to "spam" to powodzenia w dobijaniu GG.
                              Ostatnio edytowany przez Nehelenia; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie obrazka

                              Komentarz


                                #75
                                Zamieszczone przez Nehelenia Zobacz posta
                                Mam wrażenie pan Wasky albo udaje, albo w ogóle nie rozumie, o czym tu piszą ludzie.
                                Nikt nie chce zmiany wyglądu, kolorków czy nie wiadomo czego tam. Po prostu dajcie OPCJE lewo-prawo i tyle!
                                [ATTACH=CONFIG]243[/ATTACH]

                                A jeżeli dla was takie opinie to "spam" to powodzenia w dobijaniu GG.
                                Brawo! Dokładnie ten sam temat wałkuję, ale to jak gadać do obrazu. Mam wrażenie, że całe to zawzięcie na NIE to jedynie taki ośli upór ekipy bo ma być nowocześnie zamiast FUNKCJONALNIE.

                                Zamieszczone przez loksena Zobacz posta
                                Mam dokładnie te same odczucia. Na dużym oknie? Od lat korzystam z GG, i nigdy nie otworzyłam czata w dużym oknie. Ale ja nie odpalam komputera dla GG, tylko w innych celach. GG jest dodatkiem. Jeśli chcę korzystać wyłącznie z GG, to mam na komórce i tablecie. Pewnie, każdy inaczej korzysta z aplikacji i komputerów, ale mam wrażenie że to takie wymyślanie trochę na siłę. Aby wymyślić i skrytykować. Teraz przynajmniej rozmowy się nie zlewają jak wcześniej. Może nie ma to wielkiego znaczenia w bieżących rozmowach, ale jeśli się szuka czegoś we wcześniejszych wiadomościach - ogromnie to pomaga. Jakby tak jeszcze można było sobie kolory dymków ustawić..
                                Okienko rozmowy zawsze na wierzchu - taaak, to byłoby super
                                Od lat korzystam z GG tylko i wyłącznie na PC, ponieważ telefon służy mi do rozmawiania, pisania smsów (raz na rok) i słuchania muzyki, a nie do klepania na gg w celu nabawienia się garba czy problemów ze wzrokiem lub też wpadnięcia pod samochód. Jeśli lubisz to twoja sprawa, ale ja nie zamierzam być pomijana przez chore wizje ekipy zafiksowanej na punkcie mobilności i pseudo nowoczesności. Pisałam to wiele razy - obecna forma komunikatora jest niefunkcjonalna i utrudnia czytanie wiadomości nawet w małym oknie. Poza tym pisanie, że TY nie używasz dużego okna nie znaczy, że inni tego nie robią. Skoro program daje taką możliwość to logiczne, że ktoś będzie jej używał. Nawet jeśli to tylko jedna osoba, a funkcja nadal jest obecna to ma ona być ZDATNA DO UŻYTKU!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X